meeting-03072020

 

PRIX D'ALKMAAR

starttijd: 20.45 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 2.500,--
soort selectieproef: non premium
common pool: ja
challenge: TF Bronze Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Falco du FiefR.L. Pools3.8101.16,1
2Fandango BarJ.V.M.G. Verbeeck4.9901.16,9
3Fructueux d'EchalJ.F. van Dooyeweerd6.3101.17,9
4Fun MelodyN. Jongejans8.2151.16,0
5Favorite d'AtoutJ. van Rijn9.2301.14,3
6GouritchB.J. Crebas12.0101.15,9
7FlaviaE. Korrel12.2701.16,7
8EspionT.H. Kooyman12.3101.16,8
9Gofast du Bas BosqH. Ebbinge14.0301.15,6

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Gofast du Bas Bosq kwam de laatste keer na een strak tempo onderweg in de slotmeters in de problemen. Het veld dat hij toen troef was heel wat sterker, dus herstel ligt voor de hand. Falci du Fief loopt trouwe koersen, de tweede plek van 21 februari zal als gevolg van een positieve test van de winnaar die dag worden omgezet in de eerste zege op Nederlandse bodem. Espion sprong zondag op Duindigt op het gras direct na de start. Ook hem zien we voor de plaatsen twee en drie. Gouritch liep zondag goed op het gras van Laon, hij begint zijn draai duidelijk te vinden.

1:   9 - Gofast du Bas Bosq
2:   1 - Falco du Fief
3:   8 - Espion

Outsider(s):   6 - Goutrich

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   8 / 5 / 9 / 3

 

8

Espion

T.H. Kooyman

1.14,9

vader: Tag Wood
moeder: Queenie d'Urzy
trainer: J. Offeringa
eigenaar: Mw. M. Comolet
fokker: gefokt in Frankrijk
kilometertijd: 1.14,9
prijzengeld: €. 1.100,--
cote winnend: €. 30,40

 

5
Favorite d'Atout
J. van Rijn
1.15,5
€. 500,--
15,70
9
Gofast du Bas Bosq
H. Ebbinge
1.15,8
€. 350,--
1,10
3
Fructueux d'Echal
J.F. van Dooyeweerd
1.16,0
€. 250,--
17,10