meeting-03072020

 

PRIX LA SAPORI PARIS

starttijd: 22.45 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 4.400,--
soort selectieproef: premium
common pool: ja
challenge: VPW - BM Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1ImmortalityT.H. Kooyman7.0601.15,0
2Jersey MusclesH. Ebbinge7.2251.15,2
3Zurich AsJ.V.M.G. Verbeeck8.7031.15,0
4Ismael F BokoP. de Haan9.4701.14,8
5Just be ProudJ. van Rijn10.2481.13,0
6Give You All of MeM.F. Rothengatter10.7991.13,4
7CeresteW.C. Steur13.1051.16,1
8He GerritdelangeA. Posthumus13.3401.14,2

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Just be Proud heeft dit seizoen al vijf starts in de benen. De laatste koers over de sprint leverde een nieuw record op. De tegenstand is hier te overzien, met name de brigade uit Calllantsoog zou een sta in de weg kunnen zijn. Give You All of Me kwalificeerde achter Heres Beuckenswyk en Kuyt F Boko en slaagde er niet in om die bij te benen, ze ruin liep zijn eigen tempo en dat is hier goed genoeg. Ismael F Boko won heel makkelijk in Hamburg en treft nu een iets sterker veld. De ruin keerde terug van een blessure en oogde zeer fris en scherp. Op snelheid mag Jersey Muscles niet ontbreken op de tickets. Laat hij een steekje vallen, dan komt Zurich As in beeld.

1:   5 - Just Be Proud
2:   6 - Give You All Of Me
3:   4 - Ismael F Boko

Outsider(s):   2 - Jersey Muscles, 3 - Zurich As

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   4 / 5 / 3 / 2

 

4

Ismael F Boko

Patrick de Haan

1.15,1

vader: Virgill Boko
moeder: Temple Boko
trainer: P. de Haan
eigenaar: Draviet Stables
fokker: gefokt in Duitsland
kilometertijd: 1.15,1
prijzengeld: €. 2.000,--
cote winnend: €. 11,10

 

5
Just Be Proud
J. van Rijn
1.15,2
€. 750,--
1,60
3
Zurich As
J.V.M.G. Verbeeck
7,60
€. 500,--
7,60
2
Jersey Muscles
H. Ebbinge
1.16,0
€. 300,--
20,00