meeting-03072020

 

PRIX REVOILÁ WOLVEGA

starttijd: 21.45 uur
afstand: 2.600 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.500,--
soort selectieproef: premium
common pool: ja
challenge: Elite Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Dame QuickJ. van Rijn35.6851.14,5
2Heres BeuckenswijkH.W. Langeweg jr.39.0221.13,5
3Super Queen CS. Schoonhoven48.6511.13,2
4FlaviusD.P. Tesselaar64.9291.12,7
5U R AmazingC.F. Kamminga72.8081.12,8
6Inspector BrosH. Ebbinge81.1031.11,5
7Banker Transs RJ.V.M.G. Verbeeck106.0791.12,4
8Antoine du BourgH.A.J. Grift263.4451.12,9

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Inspector Bros kwam de laatste keer in Mauquenchy niet eens veel tekort voor de plaatsen twee en drie. Die koers zal hem scherper hebben gemaakt. Hij zal op macht de strijd aangaan met Heres Beuckenswyk, die het juist van zijn speed moet hebben en die daar ook over de langere afstand een ideaal wapen aan zal hebben.

Flavius overtrof zichzelf de laatste keer door de hele weg de rug van de latere winnaar Halva von Haithabu vast te houden. Met zijn vorm is niets mis. Dat laatste geldt ook voor Super Queen C, die na haar zege de keer erop op speed werd geklopt door de van haar rug af komende Dean Bros. Antoine du Bourg staat net als Super Queen C op de foto hieronder, hij liet zich die dag aan de binnenzijde maar moeilijk passeren.

U R Amazing verraste in Denemarken door knap vierde te worden achter Tsunami Diamant in een nieuw record. De laatste keer moest hij van start af 50 meter geven en dat ging niet.

1:   6 - Inspector Bros
2:   2 - Heres Beuckenswyk
3:   4 - Flavius

Outsider(s):   3 - Super Queen C, 5 - U R Amazing, 8 - Antoine du Bourg

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   6 / 5 / 4 / 2

 

6

Inspector Bros

Rick Ebbinge

1.15,8

vader: Pastor Stephen
moeder: Zecile Boko
trainer: E. Bot
eigenaar: R. Thomaskamp
fokker: gefokt in Duitsland
kilometertijd: 1.15,8
prijzengeld: €. 2.500,--
cote winnend: €. 1,60

 

5
U R Amazing
C.F. Kamminga
1.15,8
€. 1.100,--
22,00
4
Flavius
D.P. Tesselaar
1.15,8
€. 650,--
9,80
2
Heres Beuckenswijk
H.W. Langeweg jr
1.16,0
€. 300,--
7,60