meeting-03072020

 

PRIX DE WOLVEGA

starttijd: 19.15 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 2.500,--
soort selectieproef: non premium
common pool: ja
challenge: TF Bronze Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Golden CrossJ. van Rijn6301.17,9
2FelicityC.H. Loman4.7301.16,2
3Eh Petit des VentsJ.T.S. Dekker6.0101.17,7
4El GrecoT.H. Kooyman6.7801.17,2
5Flevo RenkaH. Ebbinge7.1001.15,9
6Diamant de Covy TFG. Wendrickx10.0581.16,3
7Ennis StoneM.F. Rothengatter10.5001.15,0
8Fly With MeR.L. Pools14.0901.16,3
9Etoile d'AldricaG. Lermusiaux14.6841.15,1

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

De ongeslagen Flevo Renka was erg lang uit beeld, maar het gegeven dat hij zonder achterijzers aantreedt geeft meteen genoeg vertrouwen. Ennis Stone was in Hamburg pechvol onderweg en ook in Gelsenkirchen, waar hij snelheid genoeg liet zien maar laat een fout maakte, zat het niet mee. Zijn trainer twijfelt niet aan de vorm, wij ook niet. Felicity begint hard en houdt dat, zeker over deze afstand, ook lang genoeg vol. Daarom verkiezen we hem boven El Greco en Eh Petit des Vents, die de laatste keer in een kwalificatie een vlak en strak tempo liep en daarmee als derde aantikte.

1:   5 - Flevo Renka
2:   7 - Ennis Stone
3:   2 - Felicity

Outsider(s):   3 - Eh Pettit des Vents, 4 - El Greco

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   5 / 7 / 1 / 4

 

5

Flevo Renka

Rick Ebbinge

1.14,8

vader: Saxo de Vandel
moeder: Villa Jo
trainer: J.W.M. Engwerda
eigenaar: J.A.M. Knipscheer
fokker: gefokt in Frankrijk
kilometertijd: 1.14,8
prijzengeld: €. 1.100,--
cote winnend: €. 1,30

 

7
Ennis Stone
M.F. Rothengatter
1.14,9
€. 500,--
5,10
1
Golden Cross
J. van Rijn
1.15,8
€. 350,--
31,40
4
El Greco
T.H. Kooyman
1.16,2
€. 250,--
11,60