meeting-17092021

 

PRIX FRED HANDELAAR

starttijd: 11.45 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.000,--
soort koersproef: premium
common pool: ja
challenge: TF diamond challenge

 

 De paarden van deze koersproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Hegoa du BoulayMw. H. Tjalsma36.5301.13,8
2EtenclinMw. K. Hagoort144.4491.11,8
3Danseur BaroqueL.G.M. De Groote243.7201.11,7
4Abzac de FontaineMw. S. Stolker246.6261.11,6
5Capital CharmC.T. Veldink252.3101.11,8
6Duke of CarlessMw. B. Grift279.1801.12,0
7Atoll DanoverY.R. Mollema338.9601.12,4
8ColonelW.M.J. Brouwer573.8801.11,2

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

We beginnen met een prachtige amateurkoers voor Franse paarden. Colonel (8) maakt zijn debuut op Nederlandse bodem. De voormalige Bazire-pupil is afgelopen voorjaar aangekocht door de Draviet Stables. Stalgenoot Capital Charm (5) maakte de eerste keer uit indruk in Wolvega met een flinke dosis speed. Daarna sprong hij tweemaal weg in de slotfase met zicht op een hoge klassering. Vandaag neemt eigenaar Casper Veldink weer eens plaats in de sulky. Ook Duke of Carless (6) komt uit de stallen van Henk Grift. Hij noteerde hier drie weken geleden een 1.13-tijd in de open klasse. Familie de Groote presenteert ook drie starters. Van hen heeft Danseur Baroque (3) de meeste kansen. Na winst in Cagnes-sur-Mer was hij de laatste keer ongeplaatst achter Feydeau Seven, dat was absoluut geen schande. Etenclin (2) is eveneens een crack, maar hij is bijna een jaar uit de running geweest. Paul Hagoort kennende verwachten we dat hij gelijk voorin mee kan doen. Hegoa du Boulay (1) is een zegemachine maar springt vanuit de Bronze en Lady Challenge nu in één keer naar de Diamond.

1:   8 - Colonel
2:   3 - Danseur Baroque
3:   2 - Etenclin

Outsider(s):   Capital Charm (5) & Duke of Carless (6)

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   4 / 8 / 1 / 6

 

4

Abzac de Fontaine

Samantha Stolker

1.15,5

vader: Baccarat du Pont
moeder: Fleur d'Ici
trainer: C. de Groote
eigenaar: De Groote Lieven BVBA
fokker: gefokt in Frankrijk
kilometertijd: 1.15,5
prijzengeld: €. €. 2.250,--,--
cote winnend: €. 44,90

 

8
Colonel
W.M.J. Brouwer
1.15,6
€. €. 1.000,--,--
2,90
1
Hegoa du Boulay
Mw. H. Tjalsma
1.16,0
€. €. 750,--,--
5,30
6
Duke of Carless
Mw. B. Grift
1.16,0
€. €. 450,--,--
7,40