meeting-17092021

 

DERBY DER VIERJARIGEN (Finale)

starttijd: 14.17 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 22.000,--
soort koersproef: non premium
common pool: ja
challenge: VPW Vierjarigen Challenge

 

 De paarden van deze koersproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Kentucky RiverH. Ebbinge26.9001.13,8
2Kashmir StoneM. Brouwer8.6631.12,3
3Kimberly's WishD. Minnema11.0071.13,6
4Kenzo WF. Verkaik12.9601.13,4
5KilimanjaroR. Bakker54.1361.12,1
6Kentucky LobellJ. van Rijn11.0851.13,6
7KarolaM.J.H. Wildhagen17.9251.13,6

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

In de Derby der Vierjarigen is Kentucky River (1) de favoriet. Hij won de Halve Finale met een flitsend stukje speed. Indien nodig kan hij harder dan de getoonde 1.13,8. Kentucky Lobell (6) kwam hard achter hem binnen na een koers op maat, voor Kilimanjaro (5) die vanuit het dodenspoor geen makkelijke koers kreeg. Kenzo W (4) had geen antwoord op de snelle slotfase en werd vierde, hij moet het meer van zijn macht hebben. Als het dit keer onderweg harder gaat dan kan hij verder komen. Kimberly’s Wish (3) lag de hele weg laatste paard en finishte knap als vijfde.

1:   1 - Kentucky River
2:   6 - Kentucky Lobell
3:   5 - Kilimanjaro

Outsider(s):   Kenzo W (4) & Kimberly's Wish (3)

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   5 / 1 / 6 / 3

 

5

Kilimanjaro

Robin Bakker

1.12,7

vader: Conway Hall
moeder: Adena Boko
trainer: P.J.P. Hagoort
eigenaar: L.C.J. Schalkoort
fokker: L.C.J. Schalkoort
kilometertijd: 1.12,7
prijzengeld: €. €. 10.000,--,--
cote winnend: €. 4,50

 

1
Kentucky River
H. Ebbinge
1.12,9
€. €. 5.000,--,--
1,80
6
Kentucky Lobell
J. van Rijn
1.13,2
€. €. 2.500,--
5,20
3
Kimberly's Wish
D. Minnema
1.13,3
€. €. 1.300,--
44,80