meeting-17092021

 

FINALE RACER CHALLENGE

starttijd: 12.17 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 7.700,--
soort koersproef: premium
common pool: ja
challenge: Geen challenge

 

 De paarden van deze koersproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Illimani MontanaP. de Haan12.2751.13,4
2Fury di MuchoJ.H. Mieras15.2851.14,0
3Edens BoyJ. van Rijn31.2981.12,5
4Deon WM.F. Rothengatter13.2501.12,4
5IndigoH. Ebbinge33.1681.12,0
6LancasterM. Nimczyk14.5551.13,2
7Knock on WoodR. Bakker9.0701.14,3
8Hidde GreenwoodF. Verkaik18.3901.13,8

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Een prachtige finale van de Racer Challenge met drie smaakmakers aan de start! Edens Boy (3) is de revelatie van het jaar en heeft in Wolvega geweldige dingen laten zien door in 1.12-tijden te winnen. Dit voorjaar kreeg hij Indigo (5) al eens op de knieën. Daarna is de Engwerda-pupil echter in topvorm geraakt. Hij klopte in Wolvega ondermeer Hindy Heikant vanuit het dodenspoor en won een V75-onderdeel in Zweden. Hij zou hier van kop af kunnen gaan. Deon W (4) is ook een publiekslieveling, maar is wel twee jaar jonger dan bovengenoemd duo. Hij sprong in Berlijn aan de start in de Derby-Revanche en won daarvoor freewheelend in een hoge 1.13. Lancaster (6) kan snel beginnen en kan met een mooi parcours vierde worden. Dat laatste geldt ook voor Illimani Montana (1) en Fury di Mucho (2) die mooie nummers hebben kunnen kiezen omdat ze veel punten in deze klasse hebben gehaald.

1:   5 - Indigo
2:   3 - Edens Boy
3:   4 - Deon W

Outsider(s):   Lancaster (6) & Fury di Mucho (2)

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   5 / 3 / 4 / 1

 

5

Indigo

Rick Ebbinge

1.12,7

vader: Quick Wood
moeder: Andaluz
trainer: J.W.M. Engwerda
eigenaar: P.M. v.d. Rasieren
fokker: P.P. Davidson, H. Zonderman, J.W.M. Engwerda
kilometertijd: 1.12,7
prijzengeld: €. €. 3.000,--,--
cote winnend: €. 2,00

 

3
Edens Boy
J. van Rijn
1.12,8
€. €. 1.500,--,--
3,20
4
Deon W
M.F. Rothengatter
1.13,2
€. €. 1.250,--
6,80
1
Illimani Montana
P. de Haan
1.13,4
€. €. 700,--,--