meeting-17072020

 

PRIX BEIJK CATERING

starttijd: 13.35 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 2.200,--
soort selectieproef: non premium
common pool: ja
challenge: Merwestaal Talent Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1King of SteelD.P. Tesselaar0
2First MoverR. Bakker0
3Kenneth HeatS. Schoonhoven1001.18,6
4KensingtonH.W. Langeweg jr.1001.16,8
5Ace Gio GarJ. van der Wal2001.16,7
6Ken BullC.F. Kamminga2801.17,7
7KarolaM.J.H. Wildhagen6501.15,8
8InflationR.L. Pools9251.16,5
9Velten PokerfaceJ. van Rijn1.1801.17,1

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Kensington had zondag pech in Groningen. Hij lag de hele weg op de rug van de winnaar en zocht de laatste bocht uit de ruimte, maar vond die niet en ging door die stuurmanoeuvre van de benen. Normaal had hij die selectieproef makkelijk gewonnen. Velten Pokerface kon bij haar rentree de goede kwalificatie niet bevestigen. Ze lag steeds in het middenveld en liet te weinig zien, ze kan veel beter. Ace Gio Gar debuteerde met een derde plek. De ruin is nogal druk en zal veel hebben geleerd, met de getoonde snelheid zat het die dag wel goed al ontbrak de flitsende versnelling toen nog. Ken Bull sprong vorige week de laatste bocht uit, volgens zijn rijder door hinder. “Ik moest hem de laatste bocht door even goed vasthouden, maar daar dacht ik zelfs nog de selectieproef te kunnen winnen. Totdat de fout kwam”, meldde Niels Jongejans desgevraagd. King of Steel zal er een dezer dagen gewoon een keer staan, als winnaar. Hij is snel genoeg, maar op een kwalificatie na heeft hij in al zijn optredens op de baan een fout gemaakt. In zijn beide selectieproeven deed hij dat steeds vlak na de start.

1:   4 - Kensington
2:   9 - Velten Pokerface
3:   5 - Ace Gio Gar

Outsider(s):   6 - Ken Bull, 1 - King of Steel, 7 - Karola

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   7 / 1 / 5 / 6

 

7

Karola

Chiel Wildhagen

1.16,3

vader: Virgill Boko
moeder: Cindy Wielinga
trainer: D.J. Hof
eigenaar: E. Kruis
fokker: D.P. Couperus
kilometertijd: 1.16,3
prijzengeld: €. 1.000,--
cote winnend: €. 16,40

 

1
King of Steel
D.P. Tesselaar
1.16,5
€. 400,--
5,70
5
Ace Gio Gar
J. van der Wal
1.16,5
€. 200,--
6,00
6
Ken Bull
C.F. Kamminga
1.16,6
€. 150,--
5,80