meeting-17072020

 

CRITERIUM DES 3 ANS

starttijd: 11.35 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 18.920,--
soort selectieproef: premium
common pool: ja
challenge: Geen challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Kanmar SupremeP.L.E. Wortel2991.16,7
2Keytowin StarroH.W. Langeweg jr.5.5781.15,0
3Kamalia JoeR. Bakker1501.14,8
4Kapitein BiancoR.T. de Vlieger1.6631.16,6
5Kychia RensumaT.H. Kooyman1001.17,1
6Kenickie KiteT. Bos3.4251.15,8
7Kattuso BokoJ. van Rijn1.9361.15,5

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Keytowin Starro werd bij zijn rentree op Duindigt verrassend verslagen, hij zette daar in de slotmeters net niet genoeg door. Die selectieproef zal hem scherper hebben gemaakt, hij steekt als jaargangstopper iets boven dit veld uit. Kamalia Joe debuteerde in een selectieproef voor beginners vol met talent, de winnaar liep die dag 1.14. Kamalia treft het nu, afgezien van de favoriet, lichter aan en is onze keuze voor de tweede plek.

Kattuso Boko liep vorige jaar als tweejarige met onmogelijke startnummers steeds in het geld tegen de besten van de jaargang. Ook hij heeft nu een selectieproef in de benen. Kapitein Bianco won met overmacht in Groningen en kan hier normaal een flink stuk van zijn record aflopen, we verwachten hem voorin.

Kychia Rensuma maakte in de proef een huppeltje achter de auto en begon daardoor als laatste. Via een laatste kilometer in de 1.14 tikte ze toch nog als derde aan, dat was goed genoeg. Kenickie Kite en Kanmar Supreme zijn in dit veld de outsiders.

1:   2 - Keytowin Starro
2:   3 - Kamalia Joe
3:   7 - Kattuso Boko

Outsider(s):   4 - Kapitein Bianco, 5 - Kychia Rensuma

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   7 / 4 / 3 / 1

 

7

Kattuso Boko

Jaap van Rijn

1.15,9

vader: Swan For All
moeder: JC Josie
trainer: H.W. Langeweg jr.
eigenaar: L.G. Gerrits
fokker: Boko Stables Holland BV
kilometertijd: 1.15,9
prijzengeld: €. 8.600,--
cote winnend: €. 1,80

 

4
Kapitein Bianco
R.T. de Vlieger
1.17,4
€. 4.200,--
7,40
3
Kamalia Joe
R. Bakker
1.16,6
€. 2.000,--
3,40
1
Kanmar Supreme
P.L.E. Wortel
1.16,9
€. 1.200,--
35,00