meeting-17072020

 

PRIX EQUIDIA.FR

starttijd: 13.05 uur
afstand: 2.600 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.000,--
soort selectieproef: premium
common pool: ja
challenge: TF Bronze Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Falco du BordageMw. R.C.M. Janssen3.0551.15,7
2Falco du FiefR.L. Pools3.9601.16,1
3Eh Petit des VentsR. Wester6.1601.16,4
4Fructueux d'EchalJ.F. van Dooyeweerd6.5601.16,0
5El GrecoT.H. Kooyman7.0301.16,2
6Flevo RenkaR. Bakker8.2001.14,8
7Genius JosselynA. Bakker9.2201.15,7
8Diamant de Covy TFG. Wendrickx10.1581.16,3
9Excess QuickC.F. Kamminga10.3981.15,6
10Favorite d'AtoutJ. van Rijn10.4801.14,3
11Ennis StoneM.F. Rothengatter11.0001.14,9
12GouritchB.J. Crebas12.0101.15,9
13Favori de la BasleM. Nimczyk12.1551.13,8
14EspionD.P. Tesselaar13.4101.14,9
15Gofast du Bas BosqJ.W.M. Engwerda14.3801.15,6

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Flevo Renka hield de laatste keer van kop af makkelijk stand tegen de steeds naast hem liggende Ennis Stone. Die laatste heeft nu een lastig startnummer, maar we verwachten hem toch snel in de kopgroep. Favori de la Basle heeft zich bij de Duitse kampioen prima ontwikkeld. De voorlaatste keer in Berlijn raakte hij in de laatste bocht met zijn wiel in de goot, werd hij gepasseerd maar vocht hij zich desondanks terug naar de winst. De laatste keer in Mons had hij geen partij.

Gofast du Bas Bosq zette de laatste keer tegen de verwachtingen in niet door. Dat deed hij de keer ervoor ook niet, toen bleek hij uitgedroogd. In dit veld moet hij in zijn normale vorm meedoen voor de eerste drie plaatsen. Espion won de laatste keer van kop af door constant een hoge 1.14 te lopen. Vandaag wacht hem een selectieproef buitenom, maar dat kan hij ook. Favorite d’Atout heeft haar draai eindelijk gevonden. De langere afstand lijkt geen nadeel. Als laatste noemen we nog Excess Quick, die door zijn trainer tijdens de Stabletour werd omschreven als ‘de nieuwe Bonefish Life’.  De nieuwe aanwinst schijnt heel wat te kunnen, opgepast dus!

1:   6 - Flevo Renka
2:   13 - Favori de Basle
3:   15 - Gofast du Bas Bosq

Outsider(s):   11 - Ennis Stone, 14 - Espion, 10 - Favorite d'Atout

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   11 / 2 / 10 / 1

 

11

Ennis Stone

Michel Rothengatter

1.16,7

vader: Rieussec
moeder: Quidyle des Angles
trainer: M.F. Rothengatter
eigenaar: Stall Barca
fokker: gefokt in Frankrijk
kilometertijd: 1.16,7
prijzengeld: €. 2.500,--
cote winnend: €. 15,50

 

2
Falco du Fief
R.L. Pools
1.17,2
€. 1.100,--
47,00
10
Favorite d'Atout
J. van Rijn
1.17,2
€. 650,--
24,00
1
Falco du Bordage
Mw. R.C.M. Janssen
1.17,3
€. 300,--
70,00