meeting-02102020

 

BREEDERS CROWN J MERRIES

starttijd: 11.45 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 9.480,--
soort selectieproef: premium
common pool: ja
challenge: VPW Vierjarigen Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Joan HanoverD. Brouwer2.9971.16,6
2Jewel StarlakeR.T. de Vlieger2.4001.17,0
3Je t'aime LobellR. van Toor1.4551.16,6
4Just be ProudJ. van Rijn11.7981.13,0
5Jaimy FoxJ.F. van Dooyeweerd5.0451.14,8
6Jonah VredebestH. Ebbinge60.1141.11,6

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Jonah Vredebest zat in haar voorlaatste start, de halve finale van de Derby der Vierjarigen, met alles over ingesloten. Om dat in de finale te voorkomen werd ze daarin van kop af gereden, maar na een voorlaatste 500 meter in 1.10 om de aanval op haar positie af te slaan ging de kaars uit en zakte ze in de slotmeters terug. Normaal zal (stal)tactiek hier geen rol spelen en als de merrie haar speed voor de slotmeters kan bewaren dan kan ze hier winnen.

Van Just be Proud werd de laatste keer in Berlijn veel verwacht. Ze liep toen voor het eerst zonder ijzers, maar meters geven bleek niet mogelijk en ze bleef beneden haar niveau. In het werk was ze juist duidelijk verbeterd, dus geven we haar een herkansing. Jaimy Fox stoof zondag op Duindigt in de laatste rechte lijn het hele veld op speed voorbij, dat was haar beste koers tot nu toe. Van de andere drie paarden is Joan Hanover het verst.

1:   1 - Jonah Vredebest
2:   4 - Just Be Proud
3:   5 - Jaimy Fox

Outsider(s):   1 - Joan Hanover, 2 - Jewel Starlake

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   6 / 5 / 4 / 2

 

6

Jonah Vredebest

Rick Ebbinge

1.15,9

vader: Muscle Mass
moeder: You're Vredebest
trainer: J.W.M. Engwerda
eigenaar: Stal Vredebest
fokker: J.F.M. Westgeest
kilometertijd: 1.15,9
prijzengeld: €. 4.000,--
cote winnend: €. 1,30

 

5
Jaimy Fox
J.F. van Dooyeweerd
1.16,0
€. 2.000,--
5,70
4
Just Be Proud
J. van Rijn
1.16,4
€. 900,--
7,70
2
Jewel Starlake
R.T. de Vlieger
1.17,4
€. 500,--
19,00