meeting-02102020

 

PRIX VINOCHKA

starttijd: 12.15 uur
afstand: 2.600 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.000,--
soort selectieproef: premium
common pool: ja
challenge: TF Lady Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Cedia du ChefMw. H. Appel2.0701.16,9
2Gipsy Occagnes TFD. Minnema4.7151.15,3
3Fly With MeJ. van Rijn15.2901.15,3
4FaroferaJ.F. van Dooyeweerd17.6401.15,1
5Hegoa du BoulayT.H. Kooyman19.8801.13,8
6GranadellaR. Wester24.4101.14,3
7Fortuna Phyt'sJ.H. Mieras24.5801.15,0
8Eva de MaiMw. A. Lehmann29.5951.14,7

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Granadella heeft hier een goede kans om te winnen. “Ze was bij haar rentree nog niet scherp, Bovendien was ze die dag hengstig. Ze traint nu veel beter, normaal doet ze voorin mee”, liet trainer Rick Wester weten. Fortuna Phyt’s en Farofera kwamen elkaar de laatste keer ook al tegen, toen streden ze achter de favoriete met minimaal verschil om het tweede geld. Hegoa du Boulay heeft haar draai duidelijk gevonden. De tijd dat ze de koers begon met een fout is voorbij, ze wordt per start sneller. Stalgenote Gipsy Occagnes kwam op het voor haar wat te krappe Joure pas laat op toeren, ze liep in de slotmeters nog hard in op de winnaar.

1:   6 - Granadella
2:   5 - Hegoa du Boulay
3:   7 - Fortuna Phyt's

Outsider(s):   4 - Farofera, 2 - Gipsy Occagnes

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   5 / 7 / 4 / 3

 

5

Hegoa du Boulay

Tom Kooyman

1.17,5

vader: Orlando Vici
moeder: Vigogne du Boulay
trainer: B.J. Crebas
eigenaar: Stal Payday
fokker: gefokt in Frankrijk
kilometertijd: 1.17,5
prijzengeld: €. 2.500,--
cote winnend: €. 1,90

 

7
Fortuna Phyt's
J.H. Mieras
1.17,5
€. 1.100,--
3,00
4
Farofera
J.F. van Dooyeweerd
1.18,3
€. 650,--
15,00
3
Fly With Me
J. van Rijn
1.18,3
€. 300,--
11,00