meeting-02102020

 

PRIX CAP EST DE MAI

starttijd: 13.15 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.000,--
soort selectieproef: premium
common pool: ja
challenge: TF Bronze Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1English BoyMw. H. Appel1.3101.15,9
2Falco du BordageMw. R.C.M. Janssen3.7151.15,7
3Fandango BarJ.V.M.G. Verbeeck4.9901.16,9
4Fado de PaddJ.T.S. Dekker5.7401.20,9
5El GrecoT.H. Kooyman7.7801.16,2
6Eh Petit des VentsR. Wester7.8101.16,2
7Furieux de GinaiM. Brouwer9.3701.15,8
8Edmond des MaresMw. A. Lehmann9.7301.15,1
9Diamant de Covy TFJ. Offeringa10.1581.16,3
10First du RouillyD. Brouwer11.3001.13,9
11Favorite d'AtoutJ. van Rijn11.7201.14,3
12EspionD.P. Tesselaar14.0601.14,9
13Earthquake BellayM.J.H. Wildhagen14.0901.17,0
14Flevo RenkaH. Ebbinge14.4501.14,8

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Furieux de Ginai liep sinds juli van dit jaar pas vijf koersen in België en hij wordt per start beter. De laatste keer won hij in Mons in een gezelschap dat in de breedte vrijwel gelijkwaardig is aan wat hij hier treft. Uitzondering daarop is Flevo Renka, die zich de laatste keer revancheerde voor twee mindere optredens op zijn thuisbaan. Hem wacht een inhaalrace van achteraf, net als de vorige keer, maar de veel kortere afstand maakt het een lastige klus.

Eh Petit des Vents liet de laatste keer weer eens zien dat hij veel klasse heeft. Hij treft nu een afstand die hem nog beter past. Favorite d’Atout was de voorlaatste keer niet ver van de winnaar, in Berlijn ging het daarna mis. El Greco zou in dit veld mogelijkheden moeten hebben op een van de betere plaatsgelden.

1:   7 - Furieux de Ginai
2:   14 - Flevo Renka
3:   6 - Eh Petit des Vents

Outsider(s):   11 - Favorite d'Atout, 5 - El Greco

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   14 / 4 / 10 / 6

 

14

Flevo Renka

Rick Ebbinge

1.14,7

vader: Saxo de Vandel
moeder: Villa Jo
trainer: J.W.M. Engwerda
eigenaar: J.A.M. Knipscheer
fokker: gefokt in Frankrijk
kilometertijd: 1.14,7
prijzengeld: €. 2.500,--
cote winnend: €. 1,60

 

4
Fado de Padd
J.T.S. Dekker
1.15,7
€. 1.100,--
57,00
10
First de Rouilly
D. Brouwer
1.16,2
€. 650,--
40,00
6
Eh Petit des Vents
R. Wester
1.16,3
€. 300,--
17,00