meeting-18102019

 

PRIX WESTSTELLINGWERF

starttijd: 13.45 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 2.200,--
soort koers: non premium
common pool: ja
challenge: Boko Champions Challenge

 

 De paarden van deze koers

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Irish SteelW. Hendriks8.6501.14,8
2Hulk VryenesseJ. Terstal10.5001.14,7
3DevilMw. S. Stolker10.6351.14,9
4Hidde GreenwoodP. Solleveld11.2351.13,8
5He GerritdelangeMw. S. Wiedijk11.8401.14,2
6IdeaalM.C. Blankendaal13.5001.13,6
7Hollywood StarF. Hollander15.6401.14,7
8RegimentMw. V.O. Peitz15.8611.12,5

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Hulk Vryenesse is in de vorm van zijn leven, maar vandaag treft hij in ondermeer in Hidde Greenwood een draver waarvan hetzelfde gezegd kan worden. Ook Regiment is in beeld voor de winst, hij kwam de laatste keer een stap te laat. Irish Steel won haar voorlaatste start in een amateurkoers met de rijder van vandaag. De keer erna werd ze met plek twee of drie achter de favoriet onderuit gereden. Met haar vorm was en is niets mis. De Derbywinnaar Ideaal won dit jaar eenmaal, dat was bij zijn rentree in een koers voor amateurs waarin onderweg geen tempo zat. De keren erna trok hij vanwege gezondheidsproblemen die lijn niet door. Hollywood Star gaat op pad met een rijder die dankzij zijn koersinzicht altijd het maximale uit zijn paard haalt. Opgepast dus!

1:   2 - Hulk Vryenesse
2:   8 - Regiment
3:   4 - Hidde Greenwood

Outsider(s):   Irish Steel (1), Ideaal (6) & Hollywood Star (7)

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   8 / 6 / 1 / 4

 

8

Regiment

Viktoria Peitz

1.15,2

vader: Dream Vacation
moeder: Lil Miss Broadway
trainer: M.F. Rothengatter
eigenaar: Stall Solvbrun
fokker: gefokt in Noorwegen
kilometertijd: 1.15,2
prijzengeld: €. 1.000,--
cote winnend: €. 5,80

 

6
Ideaal
M. Blankendaal
-
€. 400,--
14,70
1
Irish Steel
W. Hendriks
-
€. 200,--
10,50
4
Hidde Greenwood
P. Solleveld
-
€. 150,--
3,80