meeting-18102019

 

BREEDERS CROWN J MERRIES

starttijd: 11.45 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 8.880,--
soort selectieproef: premium
common pool: ja
challenge: Geen challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Joan HanoverR.T. de Vlieger2.3371.17,1
2Jersey MusclesJ. van Rijn6.4251.15,2
3Jonah VredebestH. Ebbinge40.2641.14,4
4Jazzrhythm FlevoJ. de Leeuw4.9301.14,3
5Just be ProudH.W. Langeweg jr.1.5901.16,2
6Jitske's WishR.L. Pools1.6531.14,9
7Jaimy FoxJ.F. van Dooyeweerd1.5701.18,0
8Jungle RenkaR. Bakker4.7301.15,8

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

De Derbywinnares stuit op de Derby tweede, maar ze liepen niet in dezelfde koers. Jungle Renka won de Merrie Derby, trainingsgenote Jonah Vredebest was tweede in de open Derby. Daarin eindigde ze het hardst van allemaal, daarna zette ze de kroon op het werk door te winnen in Vincennes. De trainer is duidelijk over de onderlinge verhoudingen. “Jonah is de betere van de twee. Haar doel is een start in de Orsi Mangelli. Dit is een ‘tussendoortje’, ze is goed en heeft van een rug af vreselijk veel speed. Jungle Renka heeft wat probleempjes gehad, om die reden hebben we weinig met haar kunnen doen. Ze is vorige week wel mee naar Wolvega geweest voor een werkje, dat was goed”, aldus de trainer. Jazzrhythm Flevo was de snelste tweejarige van de jaargang en ook dit seizoen deed ze in alle klassiekers voorin mee. De afstand van vandaag is in haar voordeel. Jersey Muscles is een van de betere Duitse driejarige merries. Ze won niet voor niets de Troost St Leger. Just be Proud liep een prima proef en Joan Hanover deed in haar laatste start een goede generale.

1:   3 - Jonah Vredebest
2:   8 - Jungle Renka
3:   4 - Jazzrhythm Flevo

Outsider(s):   Jersey Muscles (2), Just be Proud (5) & Joan Hanover (1)

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   3 / 5 / 6 / 4

 

3

Jonah Vredebest

Rick Ebbinge

1.17,5

vader: Muscle Mass
moeder: You're Vredebest
trainer: J.W.M. Engwerda
eigenaar: Stal Vredebest
fokker: J.F.M. Westgeest
kilometertijd: 1.17,5
prijzengeld: €. 3.750,--
cote winnend: €. 1,30

 

5
Just Be Proud
H.W. Langeweg jr.
-
€. 1.750,--
6,40
6
Jitske's Wish
R.L. Pools
-
€. 850,--
31,40
4
Jazzrhythm Flevo
J. de Leeuw
€. 550,--
16,20