meeting-18102019

 

PRIX EQUISTRATIS

starttijd: 12.45 uur
afstand: 2.600 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.000,--
soort koers: premium
common pool: ja
challenge: TF Bronze Challenge

 

 De paarden van deze koers

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1El GrecoS. Schoonhoven1.6801.19,9
2Esta Fete BenachR.L. Pools1.7351.15,2
3Flo's BluesH. Ebbinge3.2101.17,0
4GouritchD. Minnema3.9501.18,8
5Eclipse de PhensD. den Dubbelden5.3751.16,2
6EspionR. Bakker6.5101.16,8
7DominikG. de Jong9.3321.16,1
8Eclat JenilouD. Brouwer9.5901.16,4
9Empereur QuickK.L.C. Roeges9.8501.15,6
10Elan du GollierMw. A. Lehmann10.0851.17,0
11Earthquake BellayA. de Wrede12.7901.17,0

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Dit is een mooie gelegenheid voor Eclat Jenilou om de score op Nederlandse bodem te openen. De hengst is sneller dan de meeste andere paarden in dit veld. Na de sterke derde plek zocht hij de laatste keer een veel sterker kaliber paarden op. Flo’s Blues wordt deze week besproken in de rubriek Wintertips. Henk Grift omschrijft hem als snel maar niet makkelijk. Wie zijn laatste koers in Gelsenkirchen terugkijkt kan zien hoe snel hij is nadat hij na een vroege fout werd uitgeschakeld. In een rush loopt hij daarna over het veld heen en is minstens even snel als de winnende Inforgettable. Espion won zondag op Duindigt op het gras. Hij voelde zich daar beter dan de keer ervoor in Wolvega, toen hij lang de leiding had en in de laatste bocht aan kop werd uitgeschakeld vanwege de gangen. De trainer veranderde zondag zijn bit, met succes, en dat zou nu weer kunnen werken.

1:   8 - Eclat Jenilou
2:   3 - Flo's Blues
3:   6 - Espion

Outsider(s):   Esta Fete Benach (2) & Dominik (7)

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   6 / 4 / 8 / 9

 

6

Espion

Robin Bakker

1.18,2

vader: Tag Wood
moeder: Queeny d'Urzy
trainer: J. Offeringa
eigenaar: E. Reaud
fokker: gefokt in Frankrijk
kilometertijd: 1.18,2
prijzengeld: €. 2.500,--
cote winnend: €. 3,10

 

4
Goutrich
D. Minnema
-
€. 1.100,--
8,80
8
Eclat Jenilou
D. Brouwer
-
€. 650,--
3,20
9
Empereur Quick
K.L.C. Roeges
-
€. 300,--
25,00