meeting-16102020

 

PRIX VOLTIGEUR DE MYRT 2015

starttijd: 11.45 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 4.400,--
soort selectieproef: premium
common pool: ja
challenge: Payday Winner Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Goo River FlevoM. Hauber14.1201.14,2
2I can steelT. Bos14.1451.13,8
3Ipson BokoD. Schneider7.8351.14,9
4Zack WindM.F. Rothengatter7.9351.14,3
5IndigoH. Ebbinge10.9501.13,8
6Hendrik SchermerF.W. van der Blonk11.0401.14,5
7Velten von PollyA. Bakker11.2501.13,0
8Zurich AsJ.V.M.G. Verbeeck11.8311.14,9
9Ismael F BokoP. de Haan13.2201.14,8

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Indigo keerde onlangs terug na een blessure en was zoals de trainer die dag vooraf aangaf nog niet op 100%. De ruin ging in de eerste 500 meter een duel aan om de leiding, werd toen teruggenomen en koos in de slotronde opnieuw de aanval. In de laatste bocht ging hij met uitzicht op een derde of vierde plek van de benen. Van die koers zal hij zeker scherper zijn geworden, maar of hij meteen weer kan winnen hangt vooral van Velten von Flevo af. Die won half augustus imponerend in Berlijn, de baan waar hij ook de twee keren erna liep. In de halve finale van de Newcomer Serie sprong hij aan de start, in de finale werd hij als favoriet derde achter twee goede paarden. Ismael F Boko won de koers waarin Indigo zijn rentree maakte. Hij zette de laatste 600 meter van achteraf aan en maakte het goed af, al werd hij op de finish af wat makkelijk. Zack Wind liep vorige week achter Kuyt F Boko een degelijke proef. Zurich As werd de laatste twee keren offensief gereden. De laatste keer in Hamburg werd hij pas in de slotmeters teruggepakt.

1:   7 - Velten von Polly
2:   5 - Indigo
3:   9 - Ismael F Boko

Outsider(s):   4 - Zack Wind, 8 - Zurich As, 2 - I Can Steel

 

 De resultaten van deze selectieproef