meeting-16102020

 

CHALLENGE DE VITESSE

starttijd: 13.45 uur
afstand: 1.609 meter
soort start: autostart
dotering: €. 2.500,--
soort selectieproef: non premium
common pool: ja
challenge: TF Bronze Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1El GrecoT.H. Kooyman7.7801.16,2
2Ennis StoneM.F. Rothengatter13.7001.14,9
3Eh Petit des VentsR. Wester8.4101.16,2
4Earthquake BellayM.J.H. Wildhagen14.2901.16,5
5Flaming GloryA. Bakker7.5451.15,2
6Grim d'Azur TFD. Brouwer11.6671.16,3
7Falco du FiefM. Brouwer6.4601.16,1
8Free VictoryD. Minnema11.5201.17,3
9Fandango BarJ.V.M.G. Verbeeck5.1401.16,9
10Hokus d'HertalsH. Ebbinge7.3001.15,3
11Fado de PaddJ.T.S. Dekker6.8401.15,7

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Hokus d’Hertals is in twee starts ongeslagen en kan heel hard lopen, maar startnummer 10 over de sprint maakt een overwinning niet meteen vanzelfsprekend. De ruin zal vermoedelijk in de achtervolging moeten op Flaming Glory, die eerder liet zien dat ze enorm kan beginnen. Deze klus lijkt haar op het lijf geschreven. Ook Eh Petit des Vents verwachten we meteen vooraan, hij liet in eerdere starts ook snelheid in de eerste kilometers zien. Ennis Stone is snel genoeg over de afstand, de vraag is of hij snel genoeg weg komt en daarna ook nog foutloos blijft. Falco du Fief hadden we graag met een lager startnummer gezien, nu wordt het lastig om positie te krijgen. Fado de Padd zorgde bij zijn Nederlandse debuut voor een stunt door tweede te worden. De Love You zoon wacht een koers buitenom.

1:   10 - Hokus d'Hertals
2:   5 - Flaming Glory
3:   3 - Eh Petit des Vents

Outsider(s):   11 - Fado de Padd, 2 - Ennis Stone, 7 - Falco di Fief

 

 De resultaten van deze selectieproef