meeting-10012020

 

PRIX D'UTRECHT

starttijd: 20.00 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.500,--
soort selectieproef: premium
common pool: ja
challenge: Payday Winner Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Zack WindM.F. Rothengatter6.3651.15,0
2Fullrich v AssumD. Minnema7.6351.15,1
3Cover GirlA. Bakker7.8801.14,2
4InforgettableR. Bakker8.9701.15,2
5El SalsaW.C. Steur10.5101.15,9
6DevilD.P. Tesselaar10.7351.14,9
7Howings Win WinT.H. Kooyman11.1481.14,1
8Drogba ApacheE. Korrel11.9651.14,6

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Zack Wind ontwikkelt zich geweldig en is hier de uitgesproken favoriet. Achter hem kiezen we voor Inforgettable, die de laatste keer ondanks een koers buitenom sterk doorzette. Fullrich van Assum is zeker niet langzamer, de merrie is bovendien startsnel en kan dat met dit nummer en in dit veld prima uitbuiten. Devil sprong de laatste keer vanuit de banden, hij was goed weg maar schrok van het elastiek dat langs zijn benen schoot. Howings Win Win pakt altijd geld, dat kan hij ook in dit veld.

1:   1 - Zack Wind
2:   4 - Inforgettable
3:   2 - Fullrich va Assum

Outsider(s):   7 - Howings Win Win, 6 - Devil

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   6 / 8 / 1 / 4

 

6

Devil

Dion Tesselaar

1.16,2

vader: Muscles Yankee
moeder: Voice Stream
trainer: W. Zwiers
eigenaar: W. Zwiers
fokker: gefokt in Duitsland
kilometertijd: 1.16,2
prijzengeld: €. 2.500,--
cote winnend: €. 11,20

 

8
Drogba Apache
E. Korrel
1.16,4
€. 1.100,--
30,80
1
Zack Wind
M.F. Rothengatter
1.16,6
€. 650,--
1,70
4
Inforgettable
R. Bakker
1.16,6
€. 300,--
3,80