meeting-30062021

 

PRIX CHANGÉ-LAVAL

starttijd: 11.40 uur
afstand: 2.600 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.000,--
soort koers: premium
common pool: ja
challenge: TF Lady Challenge

 

 De paarden van deze koersproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Gipsy Occagnes TFT.H. Kooyman6.5651.13,8
2Filly WitchyN. Jongejans6.9941.13,8
3Fulana de TalR.T. de Vlieger9.9951.14,3
4GeenaJ.T.S. Dekker10.0751.15,7
5Hermione des ApresH. Ebbinge11.0801.16,5
6Free VictoryD. Minnema22.7201.14,0
7Ermine du RysK. Depuydt28.3341.13,8
8Hegoa du BoulayB.J. Crebas28.6801.13,8

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

1:   
2:   
3:   

Outsider(s):   

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   8 / 7 / 2 / 6

 

8

Hegoa du Boulay

Bas Crebas

1.15,8

vader: Orlando Vici
moeder: Vigogne du Boulay
trainer: B.J. Crebas
eigenaar: Stal Payday
fokker: gefokt in Frankrijk
kilometertijd: 1.15,8
prijzengeld: €. €. 2.250,--
cote winnend: €. 3,70

 

7
Ermine du Rys
K. Depuydt
1.16,0
€. €. 1.000,--
1,40
2
Filly Witchy
N. Jongejans
1.16,2
€. €. 750,--
24,50
6
Free Victory
D. Minnema
1.16,4
€. €. 450,--
11,50