meeting-28062019

 

ZOMERFINALE MERWESTAAL TALENT CHALLENGE

starttijd: 11.45 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 6.600,--
soort koers: premium
common pool: ja
challenge: Merwestaal Talent Challenge

 

 De paarden van deze koersproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Ida SwagermanF.W. van der Blonk1.0151.17,9
2Ima CheerleaderT. Bos2.1901.16,7
3Edens BoyF.A. Westerveld3.6151.16,0
4Iris de l'ItonH. Ebbinge8.7951.14,5
5Zante GrifA. Bakker15.0951.12,5
6Iyan StardustH. Crebas6.2081.15,2
7Goah d'IsereW.N. de Reus2.5451.16,0
8Give You All of MeM.F. Rothengatter6.6621.14,6

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

In deze finale heeft Zante Grif verreweg de meeste winsom. Ze pakte geld in het buitenland, alleen de laatste keer in Bjerke ging het mis. “In het voorrijden wilde ze al weinig. Daar kwam bij dat ze startnummer 1 had en dat is daar niet gunstig. Ze sprong aan de start. Als ze in dit veld gewoon haar normale niveau haalt moet ze een eerste kans hebben”, schat trainer Paul Hagoort in.

Weerwerk zal zeker komen van Iris de l’Iton, die voor het eerst op pad gaat met de Wereldkampioen. De ruin is een toonbeeld van trouw, de laatste keer stond hij in een veel te zware klasse en werd hij prima derde.

Give You All of Me sprong in Berlijn in de eerste bocht over een tractorspoor op de baan. Wat ze daarna liet zien was geweldig: ze liep een laatste kilometer in 1.13 en een laatste 500 meter in 1.11, daarmee klopte ze nog bijna de voorste twee paarden. Edens Boy en Iyan Stardust nemen we achter dit drietal voor de kleinere plaatsgelden.

1:   5 - Zante Grif
2:   4 - Iris de l'Iton
3:   8 - Give You All Of Me

Outsider(s):   3 - Edens Boy, 6 - Iyan Stardust

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   8 / 5 / 3 / 6

 

8

Give You All Of Me

Michel Rothengatter

1.14,8

vader: Lavec Kronos
moeder: Knockando Broline
trainer: M.F. Rothengatter
eigenaar: T. Koperberg
fokker: gefokt in Zweden
kilometertijd: 1.14,8
prijzengeld: €. 3.000,--
cote winnend: €. 6,80

 

5
Zante Grif
A. Bakker
1.15,0
€. 1.250,--
3,10
3
Edens Boy
F.A. Westerveld
1.15,3
€. 750,--
18,90
6
Iyan Stardust
H. Crebas
1.15,3
€. 400,--
8,80