meeting-27092019

 

PRIX DE GELSENKIRCHEN

starttijd: 13.15 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 4.400,--
soort koers: premium
common pool: ja
challenge: Merwestaal Talent Challenge

 

 De paarden van deze koers

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Bella del SolJ. van Rijn8301.15,2
2Fantastic SamMw. M. Huel1.0001.16,3
3Zurich AsJ.V.M.G. Verbeeck1.3001.17,5
4Joule VSK.L.C. Roeges1.3701.15,6
5Aragorn AsE. Bot1.4501.15,5
6L'amourD.P. Tesselaar1.4801.17,1
7I am HappyR.L. Pools1.5001.17,4
8Jowie JoeJ.H. Mieras1.5101.16,0
9Jitske's WishM. Brouwer1.6531.14,9
10French Kiss HRC.F. Kamminga1.7601.15,3
11Emir FrisiaMw. H. Appel2.0451.17,7
12Cherie of HeartsR. Knoll2.0751.16,7
13Jesse SchermerH. Ebbinge2.5901.15,4
14Hickory ForestL. de Vries2.6601.16,9

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Aragorn As was de laatste keer in gepasseerd, maar vocht zich in de rechte lijn alsnog naar de winst. In Bella del Sol, die verrassend sterk debuteerde, treft hij een pittige tegenstander. Jesse Schermer zocht steeds de jaargangstop op, ook de laatste keer toen hij zijn beste koers sinds tijden liep. Vandaag gaat hij voor het eerst op pad met de wereldkampioen. L’amour werd vorige week nipt van de winst afgehouden maar liep goed. Jitske’s Wish heeft talent en inhoud genoeg, maar het zit haar in dit klassieke seizoen niet mee.

1:   5 - Aragorn As
2:   1 - Bella del Sol
3:   13 - Jesse Schermer

Outsider(s):   6 - L'Amour, 9 - Jitske's Wish

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   1 / 5 / 6 / 3

 

1

Bella del Sol

Jaap van Rijn

1.15,6

vader: Algiers Hall
moeder: Bodega del Sol
trainer: J. van Rijn
eigenaar: L. Schacky
fokker: gefokt in Duitsland
kilometertijd: 1.15,6
prijzengeld: €. 2.000,--
cote winnend: €. 4,30

 

5
Aragorn As
E. Bot
1.15,7
€. 750,--
2,10
6
L'Amour
D.P. Tesselaar
1.15,9
€. 500,--
13,00
3
Zurich As
J.V.M.G. Verbeeck
1.16,0
€. 300,--
14,00