meeting-27052022

 

PRIX COKTAIL JET 1996

starttijd: 11.35 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 4.400,--
soort koers: premium
common pool: ja
challenge: Merwestaal Talent Challenge

 

 De paarden van deze koersproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Milou FlevoC.F. Kamminga9101.16,8
2Muscle RexM.F. Rothengatter1.0001.15,0
3Gallant DarlingK. Depuydt1.0001.14,7
4Tara MirchiD.P. Tesselaar1.0501.15,8
5Lambada BlueS. Schoonhoven1.1301.17,1
6Kayla KingsdeepM. Brouwer1.1301.16,7
7KristalL. de Vries1.3401.16,4
8Pearl KayzR. Bot1.500

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Muscle Rex maakte bij zijn debuut veel indruk, hij was in de beginnersklasse sneller dan in de TCT koers diezelfde avond. Hij beschikt over veel macht en dat zal nodig zijn als hij een Gallant Darling treft in dezelfde vorm als de vorige keer. De ruin pakte toen de kop en gaf de hele weg in 1.14 vol gas. Op de laatste meters werd hij wel wat moe, dat zijn de meters waarin de favoriet dan in de buurt moet zijn. Ook Pearl Kayz verwachten we in de eindstrijd. Hij won de eerste keer met overmacht in Berlijn, daar liep hij de laatste 800 meter in de 1.13. De keer erna in Gladbach was hij al even dominant, met een laatste kilometer in 1.15. Hij heeft veel in zijn mars en hoefde nog nooit voluit. Tara Mirchi wordt deze week besproken in de Stabletour. De trainer geeft aan dat ze groot is en nog wat kracht tekort komt, maar dat de snelheid er vorig jaar al was. Lambada Blue bleek op Duindigt verbeterd, ze hoefde slechts twee goede paarden voor zich te dulden.

1:   2 - Muscle Rex
2:   8 - Pearl Kayz
3:   3 - Gallant Darling

Outsider(s):   4 - Tara Mirchi, 5 - Lambada Blue

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   8 / 5 / 7 / 4

 

8

Pearl Kayz

Robbin Bot

1.16,4

vader: Real de Lou
moeder: Neve di Bianca
trainer: Wolfgang Nimczyk
eigenaar: Mw. K. Walter-Mommert
fokker: Gefokt in Duitsland
kilometertijd: 1.16,4
prijzengeld: €. 1750,--
cote winnend: €. 4,20

 

5
Lambada Blue
Stefan Schoonhoven
€. 1000,--
16,30
7
Kristal
Luit de Vries
€. 500,--
51,60
4
Tara Mirchi
Dion Tesselaar
€. 300,--
11,70