meeting-24102019

 

VPW VIERJARIGEN CHALLENGE

starttijd: 14.10 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 11.000,--
soort koers: non premium
common pool: ja
challenge: VPW Vierjarigen Challenge

 

 De paarden van deze koers

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Flying DreamJ. van Rijn929901.14,2
2Inspector BrosE. Bot667431.11,5
3Fabio de PervencheD.P. Tesselaar602761.12,4
4Very Impressive SC.F. Kamminga1119441.11,6
5Isabella BoshoeveJ.H. Mieras698151.13,7
6Ike SchermerH. Ebbinge613051.11,8
7Innovation LoveR. Bakker616981.11,6

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Voor deze koers werden zulke goede paarden aangemeld dat enkele andere aangegeven paarden spoorslags een andere koers uitkozen om te starten. Begrijpelijk, want wie de laatste koers van Ike Schermer heeft gezien zal niet staan te trappelen. De hengst imponeerde in een V75 koers door te winnen vanuit het dodenspoor. Toch zal Rick Ebbinge er niet gerust op zijn dat dit ‘wel even gewonnen wordt’. Hij kent Inspector Bros, met wie hij al won, en heeft veel respect voor diens klasse. De laatste keer in de Grote Prijs van Duitsland zat de inspecteur vast op de rug van de leidende en voor hem stilvallende City Guide, waardoor hij een hoge klassering misliep.

Very Impressive S moest in de door Inspector Bros gedomineerde Duitse Breeders Crown buitenom en van achteraf veel doen maar hij bleef doorgaan en werd derde. Een klassedraver, net als Fabio de Pervenche die door de trainer wordt getipt voor een mooie winter op de Franse banen. De laatste keer was hij geplaatst in Vincennes in een montekoers in een tijd laag in de 1.12, maar werd hij er vanwege zijn gangen achteraf nog uitgehaald. Innovation Love is als snelle starter zijn voordeel kwijt door het gelote startnummer. Isabella Boshoeve kreeg de laatste keer in Zweden een onmogelijke koers, zij kan als alles past hier meedoen voor de plaatsen.

1:   6 - Ike Schermer
2:   2 - Inspector Bros
3:   4 - Very Impressive S

Outsider(s):   7 - Innovation Love, 5 - Isabella Boshoeve

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   7 / 3 / 4 / 6

 

7

Innovation Love

Robin Bakker

1.13,2

vader: Love You
moeder: Adena Boko
trainer: P.J.P. Hagoort
eigenaar: L.C.J. Schalkoort
fokker: L.C.J. Schalkoort
kilometertijd: 1.13,2
prijzengeld: €. 5.000,--
cote winnend: €. 4,50

 

3
Fabio de Pervenche
D.P. Tesselaar
1.13,4
€. 2.500,--
10,90
4
Very Impressive S
C.F. Kamminga
1.13,8
€. 1.200,--
5,60
6
Ike Schermer
H. Ebbinge
1.13,9
€. 650,--
1,50