meeting-24072020

 

PRIX D'ABY

starttijd: 12.35 uur
afstand: 2.600 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.500,--
soort selectieproef: premium
common pool: ja
challenge: Elite Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Give You All of MeM.F. Rothengatter10.7991.13,4
2FlaviusD.P. Tesselaar65.5791.12,7
3Durk M BokoF.W. van der Blonk70.8101.12,7
4Iron VivantF. Verkaik84.4561.13,7
5Banker Transs RA. Bakker106.2791.12,4
6Louie BroddeR. Bakker108.7221.10,7
7Very Impressive SC.F. Kamminga115.6331.11,6
8City GuideE. Bot144.2301.13,1
9ProsperousM. Nimczyk173.1741.11,3

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Een ongekend sterk veld, bijna Giganten waardig. Normaal zouden we City Guide als favoriet tippen, maar zijn trainer tempert de verwachtingen op voorhand. “De laatste keer was hij voor de koers niet te hanteren, zo dwars, en dat werkte door in de koers. Vandaag verander ik de aanspanning, hij krijgt een check op en we doen de staart vast. Ik geef hem een koers van achteraf”, aldus Erwin Bot. Dan is de kans dat hij in de slotmeters de naar verwachting leidende Durk M Boko nog terugziet een stuk kleiner. Of die het wint, de vorm is er goed genoeg voor, hangt af van met name de paarden van Henk Grift.

Prosperous liep in Zweden tijdens de coronapauze geweldige koersen, eerder was hij in Wolvega niet te beschieten. “Hij is nog steeds super in orde en is ook wat mij betreft een logische favoriet”, aldus Henk Grift. Louie Brodde zal volgens hem helaas niet starten, hij bleek  dinsdagochtend na het werk verkouden. Flavius noemen we van de overige paarden. De laatste keer zat hij met alles over vast en werd derde in een koers die hij normaal had gewonnen. Maar vandaag is de tegenstand vele malen sterker.

1:   9 - Prosperous
2:   3 - Durk M Boko
3:   8 - City Guide

Outsider(s):   2 - Flavius

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   8 / 7 / 3 / 2

 

8

City Guide

Robin Bakker

1.15,4

vader: Love You
moeder: Crys Dream
trainer: E. Bot
eigenaar: Gerrits Recycling Group BV
fokker: gefokt in Duistalnd
kilometertijd: 1.15,4
prijzengeld: €. 2.500,--
cote winnend: €. 2,10

 

7
Very Impressive S
C.F. Kamminga
1.15,6
€. 1.100,--
9,40
3
Durk M Boko
F.W. v.d. Blonk
1.15,7
€. 650,--
3,50
2
Flavius
D.P. Tesselaar
1.15,7
€. 300,--
8,80