meeting-22112019

 

WOLVEGA'S WINTERMIJL

starttijd: 17.14 uur
afstand: 1.609 meter
soort start: autostart
dotering: €. 6.600,--
soort selectieproef: premium
common pool: ja
challenge: Boko Champions Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Fullrich v AssumD. Minnema7.5551.16,1
2Dutch BuitenzorgD. Schneider7.9051.14,3
3Drogba ApacheE. Korrel11.1151.14,6
4Freek SchermerA. Bakker15.6651.15,3
5Il Mondo EVG.J.P. Loix16.7771.14,9
6RegimentM.F. Rothengatter17.7611.12,5
7CalistokingsdeepMw. L.D. Pegram18.0611.14,6
8Baco BoyP.T.J. Brakeboer18.0751.14,8
9Dreamline PromiseM. Brouwer18.5831.15,4
10Easy Going BRR.T. de Vlieger18.7611.14,2
11Gipsy StarlakeT. Bos19.9201.13,6
12Highspeed AresyJ.T.S. Dekker22.8801.14,6
13Gibson BokoS. Schoonhoven23.4591.13,2

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Regiment won hier eerder dit jaar van kop af een sprint in een toptijd. De vorm is er nu ook, de laatste keer was hij netjes derde. “Toen vond ik hem onderweg wat lauw en er zat weinig tempo in de koers, dat hielp ook niet. Ik heb hem deze week als voorbereiding op deze koers in intervallen van 500 meter gewerkt. Dat ging heel goed, hij is scherp”, aldus Michel Rothengatter.

Gipsy Starlake is op zijn laatste koersen af eveneens kansrijk voor de winst, al zit het startnummer niet mee. Dat laatste geldt ook voor Easy Going BR en in iets mindere mate voor Highspeed Aresy, die het sowieso niet van een snelle start moet hebben.

Gibson Boko is de regelmaat zelf. Dat geldt in nog sterkere mate voor Il Mondo EV, die vanaf juni 2018 19 keer startte, daarvan 9 keer won en 8 keer 2e was. Zijn laatste sprint was op 21 augustus op Tongeren, toen werd hij tweede in 1.15,7. Zijn record liep hij als winnaar in Mons, precies een jaar geleden.

1:   6 - Regiment
2:   11 - Gipsy Starlake
3:   12 - Highspeed Aresy

Outsider(s):   13 - Gibson Boko, 10 - Easy Going BR, 5 - Il Mondo EV

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   6 / 13 / 5 / 3

 

6

Regiment

Michel Rothengatter

1.14,3

vader: Dream Vacation
moeder: Lil Miss Broadway
trainer: M.F. Rothengatter
eigenaar: Stall Solvbrun
fokker: gefokt in Noorwegen
kilometertijd: 1.14,3
prijzengeld: €. 3.000,--
cote winnend: €. 2,10

 

13
Gibson Boko
S. Schoonhoven
1.14,3
€. 1.250,--
17,90
5
Il Mondo EV
G.J.P. Loix
1.14,6
€. 750,--
5,00
3
Drogba Apache
E. Korrel
1.14,8
€. 400,--
66,30