meeting-21082020

 

PRIX BELLE BONANZA

starttijd: 11.35 uur
afstand: 2.600 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.000,--
soort selectieproef: premium
common pool: ja
challenge: TF diamond challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1FestivalS.T. van der Galien31.4301.14,4
2Clopin du BoulayJ. Terstal64.1501.14,1
3EtiouniMw. H. Tjalsma80.3751.13,4
4Apache JelocaA.P. Wallenburg80.7681.13,2
5Bandino du PreJ.G.J. Maurix90.7801.14,8
6Bonefish LifeY.R. Mollema151.9101.13,7
7Unero MontavalS. Hoste512.7721.11,1
8Ustinof du VivierP. Van Pollaert1.154.7601.09,8

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

De miljonair en halve miljonair steken er in dit veld in elk geval qua winsom flink bovenuit. Gezien de recente verrichtingen is Ustinov du Vivier hier het te kloppen paard. De laatste keer bleef hij in Mons weliswaar ongeplaatst, maar dat was in de door Face Time Bourbon gewonnen afscheidskoers van Bold Eagle. De keren ervoor won hij vrijwel steeds, alleen eind juni ging het ‘mis’ over de voor hem te korte sprintafstand. Die koers werd in 1.11,3 gedomineerd door de ook nu aanwezige Unero Montaval, die de laatste keer op het gras van Duindigt met een vierde plek wat lauw oogde.

Bonefish Life kwam de laatste vier keer in Frankrijk in actie. In Rouen werd hij in een groot veld knap tweede. De keer erna in Enghien was hij zevende in een sterk veld. Op de voorlaatste start in La Capelle, waar hij vierde werd en meters moest geven, viel niets aan te merken en de laatste keer op het gras van Dieppe liep hij in een veld van 17 met een 8e plek vanuit het tweede band bijna net zo hard als de winnaar. Met de vorm is dus niets mis. Apache Jeloca pakte in Mons klasseringen mee, dat kan hier ook. Clopin du Boulay imponeerde de laatste keer op het gras van Duindigt. In dit gezelschap zal het lastiger worden.

1:   8 - Ustinof du Vivier
2:   7 - Unero Montaval
3:   6 - Bonefish Life

Outsider(s):   4 - Apache Jeloca, 2 - Clopin du Boulay

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   8 / 6 / 2 / 7

 

8

Ustinof du Vivier

Piet van Pollaert

1.15,2

vader: Look de Star
moeder: Melba du Vivier
trainer: J. Van Den Putte jr.
eigenaar: Union Stable
fokker: gefokt in Frankrijk
kilometertijd: 1.15,2
prijzengeld: €. 2.500,--
cote winnend: €. 1,20

 

6
Bonefish Life
Y.R. Mollema
1.15,3
€. 1.100,--
9,80
2
Clopin du Boulay
J. Terstal
1.15,4
€. 650,--
6,90
7
Unero Montaval
S. Hoste
1.15,5
€. 300,--
13,00