meeting-18062022

 

PRIX JJ TURF VOUS DONNE DES GAGNANTS

starttijd: 14.10 uur
afstand: 2.600 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.000,--
soort koers: premium
common pool: ja
challenge: TF Bronze Challenge

 

 De paarden van deze koersproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Ginger du Chef TFR. Wester5501.17,7
2Hirondina QueenA. Bakker8401.15,1
3Heliza CocoC.F. Kamminga3.0151.16,7
4HennesseyJ. van Rijn3.6001.16,6
5Gaillac de VandelJ.T.S. Dekker9.2601.14,7
6HasardeuseT.H. Kooyman10.7301.15,5
7HachicoR. van Toor12.8001.15,9
8Hugh de TouchyvonB.J. Crebas18.1201.15,8

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Een koers zonder uitgesproken favoriet. Hachico trof de laatste tijd sterkere velden dan vandaag, de laatste keer zat hij lang in de kopgroep en het tempo dat hij toen (uit de banden) liep is genoeg om hier mee te doen voor de winst. Hasardeuse liep in april twee geweldige koersen, toen ze hier 2e werd kwam ze thuis met een laatste 500 meter in 1.12. De laatste twee keren sprong ze echter op niets af weg, iets wat ze eerder in eigen land ook vaak deed.

Gaillac de Vandel deed in Duitsland in sterker gezelschap voorin mee, hij lijkt iets verder dan zijn trainingsgenoot Hennessey die de laatste keer in Dinslaken zijn derde plaats moest inleveren vanwege hinderen onderweg. Ook hij is in vorm. Ginger du Chef is een laatbloeier die bij haar debuut meteen won. Ze waagt hier de sprong in het brons en treft dan meteen een heel ander kaliber paarden. Hirondina Queen is een nieuw gezicht, ze startte in Frankrijk achtmaal met als beste resultaat een vijfde plek in Caen in 1.15,1. Opvallend is dat ze tot nu toe alleen rechtsom is gestart.

1:   7 - Hachico
2:   5 - Galliac de Vandel
3:   4 - Hennessey

Outsider(s):   6 - Hasardeuse, 1 - Ginger du Chef, 8 - Hugh de Touchyvon

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   5 / 8 / 1 / 2

 

5

Gaillac de Vandel

John Dekker

1.16,2

vader: Timoko
moeder: Quella de Vandel
trainer: J.H. Janssen
eigenaar: R. Brinkman
fokker: gefokt in Frankrijk
kilometertijd: 1.16,2
prijzengeld: €. 2.250,--
cote winnend: €. 10,40

 

8
Hugh de Touchyvon
B.J. Crebas
1.16,3
€. 1.000,--
3,90
1
Ginger du Chef
R. Wester
1.16,5
€. 750,--
8,40
2
Hirondina Queen
Al. Bakker
1.16,5
€. 450,--
46,40