meeting-15112019

 

FINALE REGIO CHALLENGE GRASBANEN

starttijd: 17.14 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.500,--
soort selectieproef: premium
common pool: ja
challenge: Geen challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Galaxy FrejoD.J. Hof2.0701.18,4
2GhislaineM. Hauber11.4851.15,8
3Hot Shot RobH. Hamming6.4851.14,6
4Dream WomenR.L. Pools6.3601.16,9
5Gloria PetnicR. Bakker2.3251.17,8
6Flair Lady DFM.J.H. Wildhagen5.5151.16,0
7Lannoo EVR. van Toor4.1601.16,3
8Iyan StardustM. Brouwer7.9231.15,2
9Velten Red Red RedN. Jongejans3.9051.15,3
10Eliot CharismaM. de Jong11.1801.18,1
11Zadok FontH. Ebbinge6.8801.15,1
12Fullrich v AssumD. Minnema7.2551.16,1
13Bikini de LarcyD. den Dubbelden15.0391.17,3
14Harenne F BokoT.H. Kooyman11.4451.13,6
15DevilD.P. Tesselaar10.7351.14,9
16Mr Blitzer BydJ.T. de Jong10.8961.15,9

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Harenne F Boko ging de laatste keer in een alles of niets poging om de Groningen Finale te winnen als tweede aankomende door het stek. De ruin wacht vandaag, net als die dag met een soortgelijk startnummer, een koers buitenom maar de vorm lijkt daar nog steeds goed genoeg voor.

Velten Red Red Red debuteerde in juli op gras en is inmiddels 10 seconden sneller dan toen. Hij imponeerde hier de laatste keer van kop af, een plek waar hij met dit startnummer niet snel zal komen. Voordeel is wel dat Galaxy Frejo voor hem goed begint, in dat geval zou hij wel meteen voorin kunnen liggen en stijgen de kansen.

Fullrich van Assum liep de laatste keer onopvallend een goede koers in PMU gezelschap in Gelsenkirchen. Dat is goed genoeg om ook hier voorin mee te doen. Mr Blitzer Byd heeft net als veel andere paarden van deze trainer de opgaande lijn te pakken.

Zadok Font houdt de uitschieters beperkt in aantal, maar vandaag neemt voor het eerst sinds lange tijd de kampioen weer eens achter hem plaats.

1:   14 - Harenne F Boko
2:   9 - Velten Red Red Red
3:   12 - Fullrich v Assum

Outsider(s):   16 - Mr Blitzer Byd, 11 - Zadok Font, 8 - Iyan Stardust

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   14 / 8 / 16 / 12

 

14

Harenne F Boko

Tom Kooyman

1.16,0

vader: Varenne
moeder: Temple Boko
trainer: B.J. Crebas
eigenaar: Stal Payday
fokker: gefokt in Duitsland
kilometertijd: 1.16,0
prijzengeld: €. 2.500,--
cote winnend: €. 1,90

 

8
Iyan Stardust
M. Brouwer
1.16,3
€. 1.100,--
9,50
16
Mr Blitzer Byd
J.T. de Jong
1.16,4
€. 650,--
9,80
12
Fullrich v Assum
D. Minnema
1.16,7
€. 300,--
52,80