meeting-14022020

 

WINTERFINALE PAYDAY WINNER CHALLENGE

starttijd: 18.30 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 8.800,--
soort selectieproef: premium
common pool: ja
challenge: Payday Winner Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Hendrik SchermerT. Bos9.9201.14,5
2Shabani BRD.P. Tesselaar8.3501.14,6
3Zurich AsA. Bakker7.7751.15,0
4Fury di MuchoJ.H. Mieras11.1501.14,8
5Loverboy VrijthoutF.W. van der Blonk7.4351.14,5
6Ipson BokoD. Schneider6.1551.15,3
7DevilR. Bakker13.8851.14,9
8Drogba ApacheE. Korrel13.0651.14,6
9Hidde GreenwoodH. Ebbinge12.2851.13,8
10Freiya van JipJ.T.S. Dekker6.7201.15,3
11ImmortalityT.H. Kooyman6.5601.15,0

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Hidde Greenwood was drie maanden uit beeld. Hij maakt zijn rentree met een lastig startnummer, maar met de rijder van vandaag leverde dat eerder ook geen problemen op. Shabani BR blijft riskant aan de start. Eenmaal onderweg heeft hij de klasse om de favoriet partij te geven. Eenmaal won hij met overmacht van kop af, hij lijkt in die positie op zijn best. Trainingsgenoot Fury di Mucho liep eind november vanaf de laatste plek in de slotmeters het hele veld voorbij. Ook daarna beviel hij prima. Devil is in vorm gekomen. Vorige week moest hij meters geven, ditmaal is de tegenstand wel een stuk zwaarder dan in twee van de laatste drie starts. Ipson Boko en Zurich As moeten eveneens mee op de kwartettickets.

Let op: Kwartetspel via Zeturf mogelijk!

1:   9 - Hidde Greenwood
2:   2 - Shabani BR
3:   4 - Fury di Mucho

Outsider(s):   7 - Devil, 6 - Ipson Boko, 3 - Zurich As

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   9 / 2 / 7 / 4

 

9

Hidde Greenwood

Rick Ebbinge

1.14,8

vader: Russel November
moeder: Ventura HH
trainer: J.W.M. Engwerda
eigenaar: P. Solleveld
fokker: F.K. Bins
kilometertijd: 1.14,8
prijzengeld: €. 4.000,--
cote winnend: €. 3,30

 

2
Shabani BR
D.P. Tesselaar
1.15,2
€. 2.000,--
2,30
7
Devil
R. Bakker
1.15,5
€. 900,--
8,40
4
Fury di Mucho
J.H. Mieras
1.15,6
€. 500,--
9,10