meeting-10122021

 

REGIO CHALLENGE ALKMAAR (Finale)

starttijd: 11.00 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.500,--
soort koers: premium
common pool: ja
challenge: Geen challenge

 

 De paarden van deze koersproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Joep SwagermanF.W. van der Blonk3.7651.16,7
2Joan CollinsH. Ebbinge4.7301.17,5
3Kiss of FireJ.T.S. Dekker3.6301.15,5
4Jannie van TimR.T. de Vlieger10.3701.14,2
5Ivar CharismaC.A.J. Olsthoorn5.1301.16,0
6Fip JuniorR. Bakker9.6401.13,9
7KissmequickJ.H. Mieras9.8201.16,0
8JulietteMw. C.D. Aalbers4.6451.15,5
9Kattuso BokoJ. van Rijn12.4861.14,2
10KaboomT.H. Kooyman10.8751.13,3
11Goldrush HC. Hetteling jr.16.2551.14,0

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Kattuso Boko kwam de laatste keer ondanks startnummer 10 snel aan kop, maar verspeelde daar iets teveel krachten en dat brak hem in de slotmeters op. Kaboom, die er steeds mooi in lag, klopte hem ruim op speed. Ditmaal moeten beide weg uit het tweede gelid en is Kiss of Fire, die dat de laatste keer moest, beter af. De merrie lag lang achterin, zocht heel laat de aanval en vloog met veel snelheid nog naar de derde plek. Met wat minder pech had er die dag een hogere klassering ingezeten.

Ivar Charisma kreeg de laatste keer de leiding niet en moest de hele weg buitenom. Op de streep verloor hij daardoor nog het derde geld aan Kissmequick. Goldrush H liep hier begin november geweldig in een veel sterker veld dat hij vandaag treft. In die vorm kan hij hier ook winnen.

1:   9 - Kattuso Boko
2:   3 - Kiss of Fire
3:   10 - Kaboom

Outsider(s):   7 - Kissmequick, 11 - Goldrush H, 5 - Ivar Charisma

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   3 / 4 / 8 / 6

 

3

Kiss of Fire

John Dekker

1.16,9

vader: Timoko
moeder: Whopper Rich
trainer: J.M. van Nierop
eigenaar: Stal van Nierop
fokker: Stal van Nierop
kilometertijd: 1.16,9
prijzengeld: €. 2.250,--
cote winnend: €. 10,40

 

4
Jannie van Tim
R.T. de Vlieger
-
€. 1.000,--
30,50
8
Juliette
Mw. C.D. Aalbers
-
€. 750,--
21,90
6
Fip Junior
R. Bakker
-
€. 450,--
13,60