meeting-07052022

 

PODOBLOCK CUP

starttijd: 16.00 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 3.000,--
soort koers: non premium
common pool: nee
challenge: TF Bronze Challenge

 

 De paarden van deze koersproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Gabin GriffD. Minnema2.3801.17,6
2Harmonie du NordL. de Vries3.8451.16,1
3HortohnB.J. Crebas4.3501.16,6
4Heroic BondM. Brouwer6.1801.17,6
5Highland ManJ.V.M.G. Verbeeck6.2901.20,2
6HasardeuseT.H. Kooyman10.7301.15,5
7HachicoJ. van Rijn12.6501.15,9
8Felix CrownD. Brouwer13.2511.13,4
9Girly PurpleM.J.H. Wildhagen13.8901.14,9
10Frederique Norg TFMw. C.D. Aalbers15.8801.15,2
11High FashionP. de Haan19.1851.12,9
12Fougueux des IlesK. Depuydt29.1921.15,0

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

1:   
2:   
3:   

Outsider(s):   

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   8 / 12 / 9 / 10

 

8

Felix Crown

Danny Brouwer

1.14,3

vader: Love You
moeder: Jodie Crown
trainer: N. Janssens
eigenaar: Pole du Chavel
fokker: gefokt in België
kilometertijd: 1.14,3
prijzengeld: €. 1.350,--
cote winnend: €. 20,60

 

12
Fougeux des Iles
K. Depuydt
1.14,5
€. 600,--
4,30
9
Girly Purple
Ch. Wildhagen
1.14,6
€. 450,--
10,60
10
Frederique Norg TF
Mw. C.D. Aalbers
1.14,9
€. 250,--
34,40