meeting-05112021

 

PRIX LYS PETTEVINIERE

starttijd: 11.45 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.000,--
soort koersproef: premium
common pool: ja
challenge: TF diamond challenge

 

 De paarden van deze koersproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Flag de MarionsJ. van der Wal66.4701.14,0
2FlabbergastedM. Brouwer51.7201.14,9
3Good Morning ElgeH. Ebbinge59.9601.12,8
4Visage PaleS. Van Hauwermeiren157.9261.13,5
5Everest VedaquaisR. Bakker192.6951.11,9
6Be GoodB. De Koninck196.1401.12,3
7Duke of CarlessJ.H. Mieras280.7801.12,0
8Delloro VedaquaisJ. van Rijn412.7301.11,4

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Good Morning Elge kwam de laatste twee starts in actie in Le Croisé-Laroche. De laatste keer had hij tot halverwege de laatste rechte lijn nog zicht op de winst, hij liep daar goed. In deze koers deelt hij de favorietenstatus met Everest Vedaquais, die de laatste keer op speed won over de mijl. De ruin is als hij het kruid onderweg droog kan houden tot veel in staat, hij won hier eerder over de afstand van vandaag in een lage 1.13.

Trainer Henk Grift heeft nog twee ijzers in het vuur. Duke of Careless trof de laatste keer een afstand die voor hem iets te kort was, hij lijkt wel per start te verbeteren. Delloro Vedaquais is de één jaar oudere broer van Everest, hij debuteert in ons land. Zijn record liep hij als tweede aankomende over 2100 meter in 2019 op Vincennes. Zijn beste jaar was 2018. Op 12 oktober werd hij in Vincennes geclaimd, in de jaren ervoor kwam hij in actie op Corsica. Be Good verraste de laatste keer met na een zuinige koers in het veld, hij kwam sterk binnen. Flag de Marions treft een ander kaliber paarden dan hij gewend is, dit lijkt zwaar.

1:   5 - Everest Vedaquais
2:   3 - Good Morning Elge
3:   7 - Duke of Carless

Outsider(s):   6 - Be Good, 1 - Flag de Marions

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   5 / 7 / 3 / 1

 

5

Everest Vedaquais

Robin Bakker

1.14,6

vader: Ready Cash
moeder: Spandelle
trainer: H.A.J. Grift
eigenaar: J.A.C. Vanduffel
fokker: gefokt in Frankrijk
kilometertijd: 1.14,6
prijzengeld: €. €. 2.250,--,--
cote winnend: €. 1,70

 

7
Duke of Carless
J.H. Mieras
1.14,6
€. €. 1.000,--,--
6,30
3
Good Morning Elge
H. Ebbinge
1.15,1
€. €. 750,--,--
3,50
1
Flag de Marion
J. v.d. Wal
1.15,4
€. €. 450,--,--
10,80