meeting-04052019

 

CHALLENGE DE VITESSE (V.D.V. LUSTRUM TROFEE)

starttijd: 15.00 uur
afstand: 1.609 meter
soort start: autostart
dotering: €. 2.500,--
soort koers: non premium
common pool: ja
challenge: TF Lady Challenge

 

 De paarden van deze koersproef

StartnummerPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Caitlins SurpriseMw. A. Lehmann5.5351.16,3
2FuriedorM. Brouwer8.4901.18,6
3Fashion BourbonD.P. Tesselaar9.6801.19,2
4Dolly PopR.T. de Vlieger10.1401.15,3
5Elka du PuyA. Bakker10.2201.17,5
6Dame QuickR.L. Pools11.9801.16,5
7Diva Divine TFR. Bakker14.2571.16,0
8Dynastie d'ArianeJ.P.C. Oorthuijsen16.4201.17,5
9Dona de VrieS. Schoonhoven21.4301.15,9
10Esmeralda FaceH. Ebbinge26.2351.14,0

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

In deze sprint voor Franse merries hebben outsiders de beste (lees: laagste) startnummers. Fashion Bourbon debuteert in ons land, ze won haar eerste van in totaal 8 starts en stond in haar eerste drie starts op stal bij Sebastien Guarato. Furiedor is ook een nieuw gezicht, zij werd na haar laatste start in Elbeuf geclaimd. Dame Quick, Diva Divine en Dona de Vrie zijn goed genoeg om hier voorin mee te doen. Dynastie d’Ariane kwalificeerde ruim achter Mister F Daag. Ze heeft een lastig nummer en dat geldt ook voor onze favoriet Esmeralda Face, die in 23 starts nog nooit won maar die in Zweden en in Frankrijk steeds tijden tussen de 1.14 en 1.16 liep over de middenafstand.

1:   10 - Esmeralda Face
2:   7 - Diva Divine
3:   6 - Dame Quick

Outsider(s):   8 - Dynastie d'Ariane, 9 - Dona de Vrie

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   3 / 9 / 6 / 10

 

3

Fashion Bourbon

Dion Tesselaar

1.14,6

vader: Kaisy Dream
moeder: Vendetta Bourbon
trainer: D.P. Tesselaar
eigenaar: S. Mathijs
fokker: gefokt in Frankrijk
kilometertijd: 1.14,6
prijzengeld: €. 1.100,--
cote winnend: €. 3,50

 

9
Dona de Vrie
S. Schoonhoven
1.15,0
€. 500,--
13,50
6
Dame Quick
R.L. Pools
1.15,0
€. 350,--
3,70
10
Esmeralda Face
H. Ebbinge
1.15,1
€. 250,--
5,80