meeting-04032022

 

PRIX DELIA DU POMMEREUX

starttijd: 11.35 uur
afstand: 2.600 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.000,--
soort koers: premium
common pool: ja
challenge: TF Bronze Challenge

 

 De paarden van deze koersproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1ImperiosoT.H. Kooyman2.6141.18,3
2Good GimmickW.G.A.C. Visser5.3301.18,1
3Filou de BezM. Schulz8.8401.15,7
4Hero d'HertalsJ. van Rijn12.7101.15,7
5Fangio du VivierG.J.P. Loix12.8551.15,6
6Helion d'HervyK. Depuydt13.2201.17,0
7Goliath du VivierM. Moes13.2451.15,3
8Espresso Doppio TFN. Jongejans13.9001.15,6

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Espresso Doppio kwam de laatste keer met het buitenste startnummer geweldig weg, had binnen een halve ronde de kop en won daarna met alles achter de hand. Het eerste gelid is nu wat drukker bevolkt (die dag waren er twee schrappers aan de buitenkant) maar als hij weer zo goed van start komt dan zal hij de snel aan de leiding komende Hero d’Hertals tijdig opzoeken en vermoedelijk ook verslaan.

De Belgische inbreng in dit nummer is met drie starters niet gering. Van hen lijkt Goliath du Vivier, die in Mons steeds in de 1.15 loopt, de snelste. Fangio du Vivier was de laatste keer in Mons, terug na rust, beter dan de keren ervoor. Hij liep toen net als vandaag zonder ijzers

1:   8 - Espresso Doppio
2:   4 - Hero d'Heratls
3:   5 - Danseur Baroque

Outsider(s):   6 - Helion d'Hervy, 5 - Fangio du Vivier

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   8 / 4 / 7 / 6

 

8

Espresso Doppio TF

Niels Jongejans

1.16,4

vader: Quick Wood
moeder: Katy Oul Dada
trainer: H. Hamming
eigenaar: Pine Point Equine GMBH
fokker: J.P.L. Huld
kilometertijd: 1.16,4
prijzengeld: €. 2.250,--
cote winnend: €. 1,80

 

4
Hero d'Hertals
J. van Rijn
1.16,5
€. 1.000,--
2,50
7
Goliath
M. Moes
1.17,0
€. 750,--
20,60
6
Helion d'Hervy
K. Depuydt
1.17,2
€. 450,--
26,70