meeting-03062022

 

WOLVEGA SPRING TROPHY

starttijd: 11.25 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 7.700,--
soort koers: premium
common pool: ja
challenge: Elite Challenge

 

 De paarden van deze koersproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1King SchermerM.F. Rothengatter76.5611.10,5
2Come BackP. Masschaele87.5811.14,1
3Elegant CasteletsMw. C.D. Aalbers105.5321.12,7
4Norton CommanderM. Nimczyk168.3041.10,9
5Hambo Transs RR. Bakker230.4501.10,5
6Cyriel d'AtomMw. H. Huygens451.0821.11,6
7Fly LightP.J.P. Hagoort469.3361.08,9

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

1:   1 - King Schermer
2:   4 - Norton Commander
3:   5 - Hambo Transs R

Outsider(s):   6 - Cyriel d'Atom, 7 - Fly Light

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   4 / 6 / 7 / 1

 

4

Norton Commander

Michael Nimczyk

1.12,1

vader: Gift Kronos
moeder: Push the Bottom
trainer: W. Nimczyk
eigenaar: Mw. K. Walter-Mommert
fokker: gefokt in Duitsland
kilometertijd: 1.12,1
prijzengeld: €. 3.000,--
cote winnend: €. 7,80

 

6
Cyriel d'Atom
Hanna Huygens
1.12,1
€. 1.500,--
3,20
7
Fly Light
P.J.P. Hagoort
1.12,2
€. 1.250,--
17,40
1
King Schermer
M.F. Rothengatter
1.12,5
€. 700,--
2,00