meeting-03022022

 

PRIX OMROP FRYSLAN

starttijd: 11.35 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.500,--
soort koers: premium
common pool: ja
challenge: Geen challenge

 

 De paarden van deze koersproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Ipson BokoD. Schneider10.2851.14,9
2Jade BeuckenswijkF.W. van der Blonk6.4951.15,0
3InflationL. de Vries6.6101.15,0
4Kerwin PaselM. Hauber8.6151.14,4
5Kosmos RenkaJ. van Rijn9.7621.12,0
6IamtheonewhoknocksT.H. Kooyman10.5551.14,1
7Jack BaldwinB.J. Crebas11.2631.14,4
8Kirby StarlakeR.T. de Vlieger12.2981.14,1

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

1:   
2:   
3:   

Outsider(s):   

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   5 / 8 / 1 / 2

 

5

Kosmos Renka

Jaap van Rijn

1.15,8

vader: Formula One
moeder: Ellen C Renka
trainer: J.W.M. Engwerda
eigenaar: J. Rits
fokker: R.C.M. Knipscheer
kilometertijd: 1.15,8
prijzengeld: €. 2.250,--
cote winnend: €. 1,90

 

8
Kirby Starlake
R.T. de Vlieger
1.16,1
€. 1.000,--
5,80
1
Ipson Boko
D. Schneider
1.16,2
€. 750,--
29,70
2
Jade Beuckenswijk
F.W. v.d. Blonk
1.16,3
€. 450,--
12,30