meeting-01112019

 

PRIX C'EST VENREDI, C'EST WOLVEGA

starttijd: 17.25 uur
afstand: 2.600 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.000,--
soort selectieproef: premium
common pool: ja
challenge: TF Bronze Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Esta Fete BenachD. den Dubbelden1.7351.15,2
2El GrecoT.H. Kooyman1.8301.18,6
3Declic SautreuilD. Minnema2.1651.17,5
4Favorite d'AtoutJ. van Rijn8.2301.14,3
5Divine du ParcR.T. de Vlieger9.0101.16,9
6EspionR. Bakker9.0101.16,8
7DominikG. de Jong9.3321.16,1
8Empereur QuickK.L.C. Roeges10.1501.15,6
9Efendi du PlessisD.J. Hof11.7701.17,4
10Earthquake BellayA. de Wrede12.8901.17,0
11Etoile d'AldricaJ.V.M.G. Verbeeck12.9841.15,1
12Fortuna Phyt'sJ.H. Mieras14.9401.15,5

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Een open koers waarin we de kansen van Fortuna Phyts hoog inschatten. Ze kwam de laatste drie keer op Franse bodem in actie en liep beter dan de verrichtingen laten zien. Op 29 juli in La Capelle lag ze lang achterin en eindigde ze sterk, ze werd toen vijfde. De keer erna op dezelfde baan nam ze onderweg de kop over, moest ze in de lange laatste rechte lijn de winnaar laten gaan en verloor ze op de streep net het tweede geld. De laatste start was in Vincennes. Ook daar begon ze achterin, liet ze de laatste bocht door en uit veel snelheid zien en werd ze 10e in 1.14,4. Haar vorm is goed genoeg om hier te winnen.

Espion doet niets verkeerd en is uiteraard weer in beeld voor een hoge klassering. Favorite d’Atout is snel genoeg, maar wint steeds niet. Dat ze de laatste keer in Reims is gestart geeft aan dat de verwachtingen er wel zijn. Etoile d’Aldrica staat sinds deze zomer bij Hein van der Hende. Ze liep de laatste keren steeds in sterke velden in Mons, haar beste verrichting daar was de tweede plek eind augustus in een koers waarin Eclat Jenilou met Danny Brouwer derde werd ondanks een fout.

Efendi du Plessis heeft lucht te koop en kwam in Groningen in de gelegenheidskoers net lekker op toeren toen de finish opdoemde. Dominik werd de laatste keer aanvallend gereden en dat leek de ruin op te breken in de slotmeters. Er waren toen verwachtingen, de keer ervoor liet hij ook al genoeg snelheid zien.

1:   12 - Fortuna Phyt's
2:   6 - Espion
3:   4 - Favorite d'Atout

Outsider(s):   11 - Etoile d'Aldrica, 9 - Effendi du Plessis, 7 - Dominik

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   12 / 6 / 10 / 11

 

12

Fortuna Phyt's

Jeffrey Mieras

1.18,4

vader: Korean
moeder: Rafale des Pres
trainer: D.P. Tesselaar
eigenaar: Mw. M. Vater - Schmidt
fokker: gefokt in Frankrijk
kilometertijd: 1.18,4
prijzengeld: €. 2.500,--
cote winnend: €. 3,70

 

6
Espion
R. Bakker
1.18,5
€. 1.100,--
2,70
10
Earthquake Bellay
A. de Wrede
1.18,6
€. 650,--
61,30
11
Etoile d'Aldriva
J.V.M.G. Verbeeck
1.18,9
€. 300,--
14,50