meeting-01092019

 

CUSTOM MADE4YOU SG-PRIJS (1e Serie)

starttijd: 16.30 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 2.200,--
soort koers: non premium
common pool: ja
challenge: Boko Champions Challenge

 

 De paarden van deze koersproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Iznogood DarbyMw. D. Baas5.0751.15,3
2Irish SteelM.G. Westerveld7.0501.14,8
3Efendi du PlessisW. van de Bij10.9701.17,9
4Hour of PowerMw. M. Westerveld15.1501.14,5
5Kootenay GojL. Haak15.8751.14,1
6Dalton du DemonMw. M. Bouwhuis16.8901.15,5
7Dark Witch SisuMw. B.K. de Boer17.7011.13,3

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Irish Steel maakte de laatste keer veel indruk en lijkt ook een makkelijk te rijden paard. Hij treft Iznogood Darby die op Duindigt enorm finishte en al lang in vorm is. Hour Of Power heeft de juiste vorm helemaal te pakken. Ook Dalton Du Demon doet het erg goed. De kortere afstand is voor deze stayer mogelijk geen voordeel. Dark Witch Sisu komt uit een stal in vorm. Voor de verrassing.

1:   2 - Irish Steel
2:   1 - Iznogood Darby
3:   4 - Hour of Power

Outsider(s):   6 - Dalton du Demon, 7 - Dark Witch Sisu

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   6 / 4 / 5 / 3

 

6

Dalton du Demon

Melinda Bouwhuis

1.15,3

vader: Oyonnax
moeder: Ha Bahia
trainer: J. Offeringa
eigenaar: Hendriks Trucks
fokker: gefokt in Frankrijk
kilometertijd: 1.15,3
prijzengeld: €. 1.000,--
cote winnend: €. 4,00

 

4
Hour of Power
Mw. M. Westerveld
1.15,9
€. 400,--
4,10
5
Kootenay Goj
L. Haak
1.17,5
€. 200,--
42,60
3
Efendi du Plessis
W. v.d. Bij
1.17,7
€. 150,--
42,60