meeting-31122021

 

PRIX CHAMPAGNE DE CASTELLANE

starttijd: 17.55 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.500,--
soort koers: premium
common pool: ja
challenge: Geen challenge

 

 De paarden van deze koersproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1JuniorJ. van der Wal14.3441.13,2
2Kosmos RenkaH. Ebbinge8.7621.12,0
3IamtheonewhoknocksMw. C.D. Aalbers9.4051.14,1
4Velten ValerieR. Bakker9.5711.14,8
5Knock on WoodM. Brouwer10.2901.13,9
6Jack BaldwinB.J. Crebas10.6631.14,4
7Kirby StarlakeR.T. de Vlieger12.1981.14,1
8Velten von PollyJ. van Rijn14.4801.13,0

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

In deze koers is het lastig kiezen tussen enkele vormpaarden en een klassepaard dat pechvol koerst. Die laatste is Kosmos Renka, die nu tweemaal op rij kort na de start sprong. De voorlaatste keer was dat omdat hij zonder ijzers liep en toen te licht was. Ook vorige week kreeg hij de draf er niet onder, maar het feit dat hij meteen weer aantreedt doet vermoeden dat men de oorzaak weet. Blijft hij nu wel ‘vlak’, dan kan hij winnen maar vanzelfsprekend is dat met Junior en Kirby Starlake in de koers niet. Beide maakten indruk bij hun laatste zege. Kirby nam de laatste keer met nog een ronde te gaan de leiding over van Jack Baldwin, die toen al een lange aanval had afgeslagen. Dat hij daarna nog voor Iamtheonewhoknocks bleef was knap. Velten von Polly maakte in een amateurkoers een goed debuut voor zijn nieuwe trainer. Die koers zal hem goed hebben gedaan, in het werk laat de ruin veel snelheid zien.

1:   2 - Kosmos Renka
2:   1 - Junior
3:   7 - Kirby Starlake

Outsider(s):   3 - Iamtheonewhoknocks, 8 - Velten von Polly, 4 - Valten Valerie

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   4 / 2 / 1 / 3

 

4

Velten Valerie

Robin Bakker

1.14,3

vader: SJ's Caviar
moeder: Velten Flashdance
trainer: A.W. Bosscha
eigenaar: Hendriks Trucks
fokker: gefokt in Duitsland
kilometertijd: 1.14,3
prijzengeld: €. 2.250,--
cote winnend: €. 6,80

 

2
Kosmos Renka
H. Ebbinge
1.14,5
€. 1.000,--
4,90
1
Junior
J. v.d. Wal
1.14,6
€. 750,--
2,00
3
Iamtheonewhoknocks
Mw. C.D. Aalbers
1.14,7
€. 450,--
17,80