meeting-31122021

 

CHAMPIONNAT DES TROTTEURS FRANCAIS (Finale Lady Challenge)

starttijd: 16.55 uur
afstand: 2.600 meter
soort start: autostart
dotering: €. 10.000,--
soort koers: premium
common pool: ja
challenge: TF Lady Challenge

 

 De paarden van deze koersproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Frederique Norg TFMw. C.D. Aalbers9.0801.15,2
2Filly WitchyN. Jongejans12.1941.13,8
3IcidalieJ. van Rijn11.1301.16,4
4Happy WomenR. Bakker19.0501.14,9
5GranadellaR. Wester29.6401.13,4
6Hira de Lahaye TFM. Brouwer1.7101.16,8
7Hexa d'HertalsH. Ebbinge30.6601.15,5
8HanaresB.J. Crebas10.8101.16,7
9Fulana de TalR.T. de Vlieger11.1451.14,3

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

In deze finale zijn de recente winnaars Hexa d’Hertals en Happy Women de blikvangers. Hexa had de laatste keer in Amiens van kop af geen enkele moeite met haar tegenstanders, ze won daar van kop af. Happy Women maakte begin deze maand haar rentree en had die koers nog nodig. De laatste keer, ze liep toen net als vandaag zonder ijzers, bleek ze verbeterd en won ze zeker. Granadella was toen dichtbij derde en liep eveneens goed. Vlak voor haar finishte Frederique Norg, die op haar best lijkt als ze aan kop zelf het tempo mag bepalen.

Icidalie was de laatste keer beter dan de keer ervoor. Dat ze hard kan beginnen en onderweg een hoog tempo vol kan houden liet ze zien toen ze hier half november tweede werd. Filly Witchy heeft genoeg laten zien om ook haar mee te nemen op alle tickets. Hira de Lahaye schreven we de laatste keer op ‘om te onthouden’. Ze zat na een koers op de rug van de leidster vast en kwam met alles nog over als vijfde over de streep. Er had die dag met wat ruimte veel meer ingezeten.

1:   7 - Hexa d'Hertals
2:   4 - Happy Women
3:   5 - Granadella

Outsider(s):   3 - Icidalie, 2 - Filly Witchy, 1 - Frederique Norg

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   4 / 5 / 1 / 3

 

4

Happy Women

Robin Bakker

1.17,0

vader: Charly du Noyer
moeder: Trancossa Boko
trainer: H.A.J. Grift
eigenaar: Gerrits Recycling Group bv
fokker: gefokt in Frankrijk
kilometertijd: 1.17,0
prijzengeld: €. 5.000,--
cote winnend: €. 4,00

 

5
Granadella
R. Wester
1.17,1
€. 2.500,--
7,40
1
Frederique Norg TF
Mw. C.D. Aalbers
1.17,5
€. 1.200,--
24,80
3
Icidalie
J. van Rijn
1.17,7
€. 650,--
22,50