meeting-22112019

 

KWPN OVERIJSSEL CUP

starttijd: 20.50 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 2.200,--
soort selectieproef: non premium
common pool: ja
challenge: Merwestaal Talent Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Africa BiM.F. Rothengatter9201.16,1
2Je suis ton AmiJ.V.M.G. Verbeeck1.5001.16,4
3Jari L PetnicG. de Jong1.5081.16,5
4Ida SwagermanF.W. van der Blonk1.5701.16,8
5Declic SautreuilD. Minnema2.2651.17,5
6Happy CharismaJ.T.S. Dekker2.4851.16,4
7Best song everH. Ebbinge2.5401.17,0
8Maesta HillA. Bakker2.6201.16,5
9Kia oraH.W. Langeweg jr.2.6551.16,0
10Ipson BokoD. Schneider3.3251.15,3
11Bella del SolJ. van Rijn3.5801.15,2

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

De twee favorieten kwamen elkaar de laatste keer ook tegen. Bella del Sol lag toen steeds in het middenveld, zocht naar de laatste bocht toe de kopgroep op en kon alleen de winnaar niet bereiken. Kia ora moest van veel verder komen, had in de laatste rechte lijn ook  nog oponthoud van een springer voor hem en kwam aan de kar van Bella binnen. Op grond daarvan kiezen we voor Kia ora. Africa Bi staat qua winsom zwaar, maar volgens haar trainer mag ze in de trio worden verwacht.

1:   9 - Kia ora
2:   11 - Bella del Sol
3:   1 - Africa Bi

Outsider(s):   6 - Happy Charisma, 10 - Ipson Boko

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   1 / 11 / 9 / 7

 

1

Africa Bi

Muchel Rothengatter

1.17,3

vader: Varenne
moeder: Felicity Bi
trainer: M.F. Rothengatter
eigenaar: Schavemaker Transport bv
fokker: gefokt in Italië
kilometertijd: 1.17,3
prijzengeld: €. 1.000,--
cote winnend: €. 10,00

 

11
Bella del Sol
J. van Rijn
1.17,8
€. 400,--
2,20
9
Kia ora
F. Verkaik
1.17,8
€. 200,--
3,10
7
Best Song Ever
H. Ebbinge
1.17,9
€. 150,--
21,00