meeting-22112019

 

FINALE REGIO CHALLENGE GRONINGEN II

starttijd: 19.55 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 5.500,--
soort selectieproef: non premium
common pool: ja
challenge: Geen challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Gonda BeuckenswijkN. Jongejans10.6551.16,0
2Zadok FontH. Ebbinge6.8801.15,1
3FlorijnJ.T.S. Dekker14.7651.14,3
4Fury di MuchoD.P. Tesselaar7.1501.14,8
5Iris de l'ItonM. Brouwer11.5451.14,5
6Howings Win WinT.H. Kooyman9.4581.14,1
7Cristal SunA. de Wrede18.2901.15,5
8DevilM. Nimczyk10.7351.14,9
9Iyan StardustD. Minnema9.0231.15,2
10Ilja MedoM. Hauber27.4631.13,4
11Gigant WellJ.V.M.G. Verbeeck23.6501.13,8

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Als de ‘Groningenpaarden’ lopen mag Florijn niet ontbreken. Hij zal hier de kop kunnen pakken en is dan normaal in de eindstrijd van de partij. Iris de l’Iton zou hem terug kunnen halen, hij is weer in zijn beste vorm gekomen. Gigant Well was dat al een tijdje, hij scoort aan de lopende band in Mons.Ilja Medo zou met een beter startnummer bij onze eerste drie hebben gestaan, maar de 10 is niet fijn.

Zadok Font gaat op pad met de kampioen, net als de laatste keer. Toen sprong hij aan de start. “Hij valt me wat tegen, afgezien van die tweede plek in Groningen. Vorige week liep hij net als nu op blote voeten en Rick was zeer te spreken over het voorwerk. Helaas had hij achter de auto het hoofd er niet bij. Hij kan veel beter dan zijn verrichtingen laten zien, hopelijk zien we dat vandaag weer eens”, aldus Jeroen Engwerda.

1:   5 - Iris de l'Iton
2:   11 - Gigant Well
3:   3 - Florijn

Outsider(s):   10 - Ilja Medo, 2 - Zadok Font, 9 - Iyan Stardust

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   4 / 6 / 3 / 5

 

4

Fury di Mucho

Dion Tesselaar

1.16,1

vader: Joint Venture
moeder: Study di Mucho
trainer: D.P. Tesselaar
eigenaar: Mw. J. Loman
fokker: gefokt in Duitsland
kilometertijd: 1.16,1
prijzengeld: €. 2.500,--
cote winnend: €. 42,80

 

6
Howings Win Win
T.H. Kooyman
1.16,1
€. 1.100,--
36,80
3
Florijn
J.T.S. Dekker
1.16,2
€. 650,--
5,50
5
Iris de l'Iton
M. Brouwer
1.16,3
€. 300,--
2,50