meeting-21092019

 

BEURSGENOTEN MARATHON

starttijd: 19.55 uur
afstand: 3.100 meter
soort start: bandenstart
dotering: €. 5.500,--
soort selectieproef: non premium
common pool: nee
challenge: Elite Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecordAfstand
1Heres BeuckenswijkH.W. Langeweg jr.37.6091.13,83100 meter
2Ennyus BokoJ.V.M.G. Verbeeck53.7101.13,23120 meter
3Tuxedo BiH. Ebbinge78.9031.12,3
4Hillary QueenR. Bakker83.4431.10,8
5SJs Junior CS. Schoonhoven108.5111.11,3
6Antoine du BourgH.A.J. Grift261.6951.12,9
7Volare de LouA. Bakker371.6731.12,2
8Tell Me No LiesR.L. Pools413.9141.11,5

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Voor een uitgebreide voorbeschouwing van deze koers verwijzen we u naar pagina 4 van het officiële programmaboekje Draf & Rensport!

1:   3 - Tuxedo Bi
2:   5 - Sjs Junior C
3:   1 - Heres Beuckenswyk

Outsider(s):   8 - Tell Me No Lies, 7 - Volare de Lou

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   3 / 7 / 5 / 4

 

3

Tuxedo Bi

Rick Ebbinge

1.15,3

vader: Love You
moeder: Iberia Bi
trainer: J.W.M. Engwerda
eigenaar: J.A.M. Knipscheer
fokker: gefokt in Italië
kilometertijd: 1.15,3
prijzengeld: €. 2.500,--
cote winnend: €. 1,80

 

7
Volare de Lou
A. Bakker
1.15,5
€. 1.250,--
17,70
5
SJs Junior C
S. Schoonhoven
1.15,5
€. 600,--
16,50
4
Hillary Queen
R. Bakker
1.15,6
€. 400,--
8,80