meeting-21092019

 

AANDELENONDEREENTIENTJE.NL

starttijd: 18.50 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 2.200,--
soort selectieproef: non premium
common pool: nee
challenge: Merwestaal Talent Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Gypsy PromiseD. Minnema01.17,9
2Maesta HillA. Bakker1201.17,6
3Velten PokerfaceH. Ebbinge2001.17,7
4Floresta SuccessD. den Dubbelden3851.19,3
5Je suis ton AmiJ.V.M.G. Verbeeck3901.17,6
6Just be ProudH.W. Langeweg jr.5901.19,0
7Johnny B GoodeJ. de Leeuw6001.17,4
8Jari L PetnicG. de Jong6131.17,0
9Helios KinglyR.L. Pools8001.18,4
10Hanna CharismaJ.M.M. van Blokland8051.16,7

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Just be Proud zocht de laatste keer in de Merrie Derby Selectie de top van de jaargang op. Dat deed Johnny B Good in zijn voorlaatste start ook, hij startte in de Derby waarin hij geen rol kon spelen. De twee klassieke dravers hebben hier een streepje voor. Hanna Charisma moest de vorige keer ook al in het tweede gelid beginnen en liep toen goed. Zij is de keuze van de rest. Je suis ton Ami noemen we nog wel even apart. Zijn kwalificatie was sterk, hij had toen zichtbaar over. De laatste keer kwam hij na een fout met een blessure uit de koers. Mooi dat hij nu weer terug is.

1:   6 - Just Be Proud
2:   7 - Johnny B Good
3:   10 - Hanna Charisma

Outsider(s):   3 - Velten Pokerface, 2 - Maesta Hill, 5 - Je Suis Ton Ami

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   6 / 2 / 9 / 5

 

6

Just Be Proud

Hugo Langeweg jr.

1.16,2

vader: Timoko
moeder: Proud Wood
trainer: H.W. Langeweg jr.
eigenaar: Draviet Stables
fokker: K. de Wrede
kilometertijd: 1.16,2
prijzengeld: €. 1.000,--
cote winnend: €. 2,10

 

2
Maesta Hill
A. Bakker
1.16,5
€. 500,--
21,30
9
Helios Kingly
R.L. Pools
1.17,0
€. 240,--
99,90
5
Je Suis Ton Ami
J.V.M.G. Verbeeck
1.17,2
€. 160,--
6,90