meeting-15112019

 

JOFFERPRIJS K

starttijd: 18.59 uur
afstand: 1.609 meter
soort start: autostart
dotering: €. 11.000,--
soort selectieproef: non premium
common pool: ja
challenge: Geen challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Kate BaldwinH. Ebbinge2.9301.15,8
2Korona PharmaR. Bakker8.8851.15,3
3KarolaM.J.H. Wildhagen6001.16,8
4Kychia RensumaT.H. Kooyman2501.17,1
5Kanmar SupremeP.L.E. Wortel3951.21,6
6Kodaira RensumaJ. van Rijn1501.16,8
7Konark F BokoA. Bakker2.7501.15,3
8KytanaD.P. Tesselaar2001.16,0
9KatrionalemayrocksJ. Offeringa0
10Kali SmartM. Brouwer0

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Van de tien merries zijn de trainingsgenoten Korona Pharma en Konark F Boko de snelste paarden. De eerste won de laatste keer in 1.15,3 en de andere merrie liep die tijd als tweede aankomende achter Kuyt F Boko, momenteel de beste tweejarige in ons land. Korona heeft het betere startnummer, maar haar rijder stipte de laatste keer wel aan dat ze wat apart is in de omgang. Op de foto onder de koers is te zien wat hij bedoelt: ze maakt zich wat scheef en het is niet zomaar gezegd dat ze foutloos blijft. De voorlaatste keer bijvoorbeeld lukte dat niet.

Kate Baldwin had steeds de pech dat ze met hoge startnummers op pad moest in hele sterke velden. Nu heeft ze het getroffen en wacht haar als alles mee zit een koers vanuit het veld. Karola nam in Groningen de kop en hield de steeds volgende Kanmar Supreme daarna ruim achter zich. Die laatste keer zich in Wolvega veel beter thuis te voelen, daar won hij twee kwalificatieproeven van kop af tegen goede paarden.

1:   2 - Korona Pharma
2:   1 - Kate Baldwin
3:   7 - Konark F Boko

Outsider(s):   3 - Karola, 5 - Kanmar Supreme, 6 - Kodaira Rensuma

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   1 / 2 / 7 / 6

 

1

Kate Baldwin

Rick Ebbinge

1.15,6

vader: Virgill Boko
moeder: Botdeaux Baldwin
trainer: D.P. Tesselaar
eigenaar: Stall Habo
fokker: A. Ebbinge
kilometertijd: 1.15,6
prijzengeld: €. 5.000,--
cote winnend: €. 4,70

 

2
Korona Pharma
R. Bakker
1.15,8
€. 2.500,--
1,80
7
Konark F Boko
A. Bakker
1.15,8
€. 1.200,--
5,10
6
Kodaira Rensuma
J. van Rijn
1.15,9
€. 650,--
48,20