meeting-14012022

 

PRIX JAMINSKA

starttijd: 20.25 uur
afstand: 2.600 meter
soort start: autostart
dotering: €. 2.500,--
soort koers: non premium
common pool: ja
challenge: TF Lady Challenge

 

 De paarden van deze koersproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1IekaterinbourgJ. Baas8951.20,1
2Hira de Lahaye TFM. Brouwer1.9101.16,8
3Frederique Norg TFMw. C.D. Aalbers10.2801.15,2
4Favorite d'AtoutJ. van Rijn23.3011.13,8
5Happy WomenR. Bakker24.0501.14,9
6GranadellaR. Wester32.1401.13,4
7Elisa d'AmourL. de Vries36.4401.15,8
8Havane d'ElmaH.A.J. Grift37.7101.13,4

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Happy Woman won tweemaal op rij, de laatste keer kwam de opnieuw aanwezige Granadella nog wel in de buurt. Frederique Norg was derde, zij was iets verder weg. Favorite d’Atout staat nu veel lichter dan de vorige keer, toen ze vroeg in de koers sprong, en alle starts ervoor in Zweden. Als ze blijft draven is ze zelfs in beeld voor de winst. Hira de Lahaye zat de voorlaatste keer met alles over vast, ook de laatste keer liep ze tegen vrijwel dezelfde paarden als vandaag een nette koers.

1:   5 - Happy Women
2:   6 - Granadella
3:   3 - Frederique Norg

Outsider(s):   4 - Favorite d'Atout, 2 - Hira de Lahaye, 8 - Havana d'Elma

 

 De resultaten van deze koers

De uitslag van deze koers in cijfers:   7 / 5 / 4 / 6

 

7

Elisa d'Amour

Luit de Vries

1.16,5

vader: Reflet Gede
moeder: Manon Mesloise
trainer: Mw. R.C.M. Janssen
eigenaar: Alvarinho bvba
fokker: gefokt in Frankrijk
kilometertijd: 1.16,5
prijzengeld: €. 1.100,--
cote winnend: €. 50,60

 

5
Happy Woman
R. Bakker
1.16,5
€. 500,--
1,50
4
Favorite d'Atout
J. van Rijn
1.16,6
€. 350,--
7,90
6
Granadella
R. Wester
1.16,6
€. 250,--
3,50