meeting-11032020

 

PRIX NDR.NL

starttijd: 20.30 uur
afstand: 2.100 meter
soort start: autostart
dotering: €. 2.200,--
soort selectieproef: non premium
common pool: ja
challenge: Payday Winner Challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1En VogueM. Wester3.4801.17,8
2Hendrik SchermerT. Bos10.2701.14,5
3Haley VredebestB.C.F. te Pas7.0471.15,7
4Zurich AsA. Bakker7.7751.15,0
5Harrison BokoR. Wester8.9701.15,2
6El SalsaW.C. Steur11.1801.15,9
7Ahura Mazda FontH. Ebbinge11.5001.14,0
8Irish SteelJ. van Rijn12.1001.14,8

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Ahura Mazda Font is nog altijd ongeslagen en kan hier haar zevende overwinning scoren in evenzoveel starts. De laatste keer liep ze strak 1.14 over de afstand. Dat maakt haar in deze koers eenzame klasse. Harrison Boko won begin januari sterk in Wolvega. Door ziekte verdween hij daarna even uit beeld maar zijn rentree was prima. Hij zal strijden om de tweede plaats met Irish Steel die onlangs won in Gelsenkrichen en vorig jaar een goede ontwikkeling doormaakte. Zurich As heeft ook een 1.15-tijd in de benen en zal zich willen revancheren na wat ongelukkige prestaties. Haley Vredebest keert terug van rust en in de juiste vorm hoort de Merrie Derby-winnares op de plaatsen.

1:   7 - Ahura Mazda Font
2:   5 - Harrison Boko
3:   8 - Irish Steel

Outsider(s):   Zurich As (4) - Haley Vredebest (3)

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   8 / 7 / 5 / 4

 

8

Irish Steel

Jaap van Rijn

1.14,3

vader: Broadway Fortuna
moeder: Baukje Meadow
trainer: H.W. Langeweg jr.
eigenaar: Hendriks Trucks
fokker: C.W. Siersema
kilometertijd: 1.14,3
prijzengeld: €. 1.000,--
cote winnend: €. 5,50

 

7
Ahura Mazda Font
H. Ebbinge
1.14,5
€. 400,--
1,30
5
Harrison Boko
R. Wester
1.15,4
€. 200,--
14,00
4
Zurich As
A. Bakker
1.15,8
€. 150,--
13,00