meeting-09102020

 

DUTCH TALENT TROPHY

starttijd: 15.15 uur
afstand: 2.600 meter
soort start: autostart
dotering: €. 2.500,--
soort selectieproef: non premium
common pool: ja
challenge: TF diamond challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1DroghedoM. Wester54.2101.14,6
2Clopin du BoulayJ. van der Wal66.9701.14,1
3Dakin TurgotN.H. van der Tol86.9701.13,5
4Bandino du PreJ.G. Veldman91.3801.14,8
5Colt TurgotT. Bos98.1851.14,4
6Croatie d'Amour TFMw. S. de Vries125.5001.14,0
7Bonefish LifeM. Hauber154.3601.13,7
8Unero MontavalMw. H.M. Janssen514.1721.11,1

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Unero Montaval is vandaag met dezelfde rijdster als de vorige keer verlost van Do You Love Me, die hem na een koers aan kop terughaalde. Vandaag treft de veteraan twee andere Kamminga-pupillen. Bonefish Life klopte hij de vorige keer ruim, hem brak een vroege aanval buitenom op. Coatie d’Amour maakt haar rentree, de ervaring leert dat zij meestal geen koers nodig heeft om haar hoge niveau te halen. Clopin du Boulay werd de vorige keer derde, enkele lengten achter onze favoriet. De rollen omdraaien zal niet meevallen. Dakin Turgot is een nieuw gezicht, hij liep tot voorkort in het zuiden van Frankrijk voor trainer David Alexandre. Voor hem won hij 7 keer uit 34 starts, een mooie score. Dit jaar won hij eenmaal op het gras. In 2017 en 2018 sloeg hij ook toe op de grotere banen in tijden tussen de 1.14,4 en 1.16,8.

1:   8 - Unero Montaval
2:   6 - Croatie d'Amour
3:   7 - Bonefish Life

Outsider(s):   2 - Clopin du Boulay, 3 - Dakin Turgot

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   2 / 8 / 4 / 5

 

2

Clopin du Boulay

Johan van der Wal

1.14,9

vader: Oakwood du Closet
moeder: Nayla de l'Isop
trainer: J.W.M. Engwerda
eigenaar: J.G.J. Maurix
fokker: gefokt in Frankrijk
kilometertijd: 1.14,9
prijzengeld: €. 1.100,--
cote winnend: €. 4,60

 

8
Unero Montaval
Mw. H.M. Janssen
1.15,2
€. 500,--
2,00
4
Bandino du Pre
J.G. Veldman
1.16,1
€. 350,--
43,90
5
Colt Turgot
T. Bos
1.16,4
€. 250,--
49,40