meeting-09102020

 

JONKERPRIJS L

starttijd: 14.45 uur
afstand: 1.609 meter
soort start: autostart
dotering: €. 11.000,--
soort selectieproef: non premium
common pool: nee
challenge: Geen challenge

 

 De paarden van deze selectieproef

NrPaardRijderBelastbaar bedragRecord
1Love You TooR. Bakker0
2Louis mon AmiF.A. Westerveld551.18,5
3Lion's WishB.J. Crebas2.8001.16,1
4Lincoln Transs RD. Minnema4.6301.15,9
5LucasT.H. Kooyman1.1701.16,5
6Lord BiancoR.T. de Vlieger4.9001.15,7
7Laith H BokoM. Hauber9001.19,9
8Let it be SteelT. Bos0

 

 De tips van onze expert Hans Sinnige

Bas Crebas is geweldig aan het seizoen begonnen. Na een proef waarin hij hard eindigde won Lion’s Wish de eerste keer uit, hij klopte toen de trainingsgenoot Lincoln Transs R. Die draaide de laatste keer op Duindigt de rollen echter om, de forse hengst bleek verbeterd en was die dag de betere. Lucas was er beide keren ook bij, hij kwam tegen beide tekort maar was de tweede keer ook verbeterd. Het drietal van Stal Payday stuit vandaag op Lord Bianco, die tweemaal in actie kwam en Berlijn en beide keren sterk binnenkwam. Love You To eindigde vorige week in de proef het beste van de twee Hagoort paarden die toen liepen.

1:   4 - Lincoln Transs R
2:   3 - Lion's Wish
3:   6 - Lord Bianco

Outsider(s):   1 - Love You Too, 5 - Lucas, 8 - Let it Be Steel

 

 De resultaten van deze selectieproef

De uitslag van deze koers in cijfers:   5 / 3 / 1 / 6

 

5

Lucas

Tom Kooyman

1.14,3

vader: Quite Easy
moeder: Cindy Wielinga
trainer: B.J. Crebas
eigenaar: Stal Payday
fokker: D.P. Couperus
kilometertijd: 1.14,3
prijzengeld: €. 5.000,--
cote winnend: €. 6,80

 

3
Lion's Wish
B.J. Crebas
1.15,1
€. 2.500,--
3,00
1
Love You Too
R. Bakker
1.15,1
€. 1.200,--
6,20
6
Lord Bianco
R.T. de Vlieger
1.15,2
€. 650,--
3,40